perfumy męskie

Wielu mężczyzn ma tak, że przywiązują się do pewnych perfum na całe życie. Inni zmieniają kompozycje zapachowe po każdym zużyciu flakonika. Niezależnie od tego, czy jesteśmy jednym, czy drugim typem mężczyzny, warto jest pomyśleć o odpowiednich perfumach na lato. Letnie perfumy męskie pachną morską bryzę, cytrusami i drzewem herbacianym. Na co powinniśmy zwracać uwagę przy wyborze perfum na lato? Odpowiadamy! 

Przeczytaj też: https://blogwartzachodu.pl/perfumy-na-lato-meskie-znajdz-idealny-zapach-dla-twojego-mezczyzny/ 

Czym kierować się przy wyborze? 

Perfumy męskie na lato powinny być na tyle trwałe, żeby wytrzymać upalne dni. Powinny być również odświeżające, aby nie wprowadzały jeszcze większego zaduchu. Nie da się ukryć, że wysokie temperatury nie wpływają dobrze na utrzymywanie się zapachu na skórze. 

Na gorące dni świetnie sprawdzą się kompozycje z cytrusami, kwiatami herbaty oraz minimalną domieszką pikantnych przypraw. Nie powinny one jednak zdominować całego zapachu. Powinniśmy unikać dużej ilości piżma oraz mchu. One sprawiają, że perfumy są cięższe w odbiorze. 

Przy wyborze odpowiednich perfum nie ma miejsca na spontaniczne decyzję. Najlepiej zaopatrzyć się w próbki interesujących cię zapachów, które wstępnie ci się podobają. Następnie testować jej przez kilka dni oraz wybrać ten, który sprawdzi się najlepiej. 

Męskie perfumy na lato 

Perfumy dodają osobowości osobom, które je noszą. Każdy zapach podkreśla inne atuty. Zamiłowanie do sportu, klasyczne podejście, a może wulkan energii? Wszystko to możemy podkreśli przez odpowiednie perfumy. Pamiętajmy jednak że odpowiedni zapach powinien komponować się w porę roku. Na lato zdecydowanie lepiej jest wybrać lekkie perfumy o orzeźwiającym zapachu. Unikajmy ciężkich zapachów, które nie tylko przytłoczona nas, ale także osoby znajdujące się w naszym otoczeniu. 

Zobacz też: http://www.bazanciarnia.pl/idealne-perfumy-damskie-na-lato/ 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here