Koszulki na zamówienie z własnym zdjęciem

0
1258

Koszulki z własnym nadrukiem oferowane są przez firmę działającą w branży odzieżowej od wielu lat. W ofercie znajdują się projekty, które realizujemy na zamówienie dla pracowników firm oraz dla osób indywidualnych.

Oprócz własnych nadruków w postaci napisów, logo, czy barwnych obrazów, firma oferuje koszulki na zamówienie z własnym zdjęciem. Może to być wspaniały pomysł na prezent dla ukochanej osoby lub prezent urodzinowy dla znajomych.

Nadruki na koszulkach stanowią nie tylko propozycję dla osób prywatnych, ale też są znakomitym narzędziem marketingowym. Dzięki koszulkom z naszej oferty, wykonanym z najwyższej jakości materiałów, firma może przyciągnąć do siebie uwagę potencjalnych klientów i ukazać kompleksowy charakter usług oferowanych przez przedsiębiorstwo. Koszulki mogą nie tylko służyć jako odzież pracownicza, ale też spełniają rolę jako uznaniowy prezent dla klienta. Dzięki naszym technikom wykonania koszulek z łatwością można wyprodukować gadżety reklamowe idealnie trafiające do Twojej grupy docelowej. Wykonane przez nas koszulki z logo firmy chętnie noszone są przez osoby obdarowane i prezentują się atrakcyjnie.

Jako materiał stosujemy również powierzone materiały, jednak sami posiadamy materiały z wysoką zawartością bawełny, w szerokiej palecie barw. Nasze koszulki są wytrzymałe, zachowują naturalne kolory nawet po praniu, nie są podatne na wyciąganie, nie kurczą się i przez długi okres zachowują bardzo dobry wygląd.

Nadruki wykonywane są za pomocą naprasowanki (technologia flock lub folii flex). Stosowane przez nas metody umożliwiają błyskawiczne i bezpośrednie zadrukowanie materiału. Koszulki oferowane przez naszą firmę wykonane są solidnie, a przede wszystkim nasze usługi realizowane są szybko i posiadają atrakcyjne ceny. Nasze koszulki nie tylko zapewniają komfort w czasie noszenia i dopasowują się do ciała, ale też umożliwiają skórze oddychanie.

Oprócz możliwości przesłania własnego nadruku, istnieje możliwość skorzystania z naszych propozycji wzorów na koszulki z nadrukiem. Oferowane przez nas pomysły są autorskie i oryginalne, a więc przykuwają uwagę.

Dzięki internetowemu generatorowi koszulek, w prosty i intuicyjny sposób stworzysz na zamówienie koszulkę z własnym nadrukiem lub zdjęciem. Generator umożliwia umieszczenie dowolnego pliku graficznego, zdjęcia, czy też wgranie logo firmy lub napisu. Oferowane przez firmę koszulki są w stylu męskim, damskim oraz unisex. Wykonujemy również nadruki reklamowe metodą sitodruku i haftu komputerowego. Wycena nadruku widoczna jest w kalkulatorze po wybraniu modelu i ilości koszulek.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here