Kupujemy markowe zegarki

0
2004

Wszyscy marzymy o luksusie i chcielibyśmy otaczać się wyłącznie ekskluzywnymi wyrobami. Zazdrościmy tutaj ludziom zamożniejszym od nas i pragniemy chociaż raz w życiu wejść w ich skórę i zobaczyć, jak to jest, gdy możesz sobie pozwolić dosłownie na wszystko. Gdybyśmy tylko mieli na swoim koncie przynajmniej trochę więcej pieniędzy, prawdopodobnie od razu zainwestowalibyśmy je w zegarki Michael Kors – w ostatnich czasach bardzo modne i popularne. Czy jednak aby na pewno nie jesteśmy w stanie ich kupić? Czy niewielkie finanse rzeczywiście aż tak ograniczają nasze życie?

Zwykle to my nakładamy na siebie te wszystkie bariery i ograniczenia. Nie pozwalamy sobie na spełnianie tych skrytych marzeń, cały czas skubiąc swoje pieniądze i nie dopuszczając do żadnych większych wydatków. A przecież nie na tym polega życie. Jeśli mamy ochotę kupić sobie coś markowego, po prostu to zróbmy. Wbrew pozorom na takim zakupie możemy nawet trochę zaoszczędzić. Najprawdopodobniej bowiem korzystamy już z jakichś naręcznych zegarków, ale jako że ich jakość pozostawia wiele do życzenia, musimy je wymieniać średnio co kilka miesięcy (czasem nawet częściej). Za zegarki Michael Kors zapłacilibyśmy kilkukrotnie wyższą cenę, ale moglibyśmy z nich korzystać przez przynajmniej kilka czy kilkanaście lat. Ostatecznie wyszłoby na to, że w przeliczeniu na dzień płacilibyśmy za nie tyle samo co za swoje tanie i standardowe zegarki. Po co więc mamy satysfakcjonować się zwykłymi dodatkami, skoro możemy pozwolić sobie na coś znacznie modniejszego i praktyczniejszego? Jeden markowy zegarek posłuży nam przez bardzo długi czas. Będziemy bardzo dumni i szczęśliwi, mogąc nosić go codziennie na swojej ręce.

Nikt nie każe nam kupować tylko i wyłącznie markowych ubrań czy dodatków. Gdybyśmy tak postępowali, rzeczywiście błyskawicznie uszczuplilibyśmy swój budżet, ale jeśli od czasu do czasu pozwolimy sobie na zakup czegoś droższego, wyjdzie nam to tylko na dobre. Sprawmy sobie zatem mały prezent w postaci luksusowego zegarka. Poprawmy sobie humor i spełnijmy swoje skryte marzenie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here