Dieta Hollywoodzka – na czym polega?
Dieta Hollywoodzka swoją nazwę zawdzięcza temu, że stosowana była niegdyś przez gwiazdy kina. Pozwala na stosunkowo dużą utratę kilogramów w krótkim czasie – około sześciu kilogramów w ciągu trzech tygodni. W pierwszym tygodniu diety spożywamy około 1200-1500 kalorii dziennie, w każdym kolejnym tygodniu o 200 kalorii mniej. Każdego dnia trwania diety należy zjeść dwa świeże ananasy. Przez pierwszy tydzień bazujemy głównie na świeżych owocach, w następnym dodajemy warzywa, pełnoziarniste produkty zbożowe, ryby i chude mięso.

Karta multisport – jak ją zdobyć?
Karta multisport to coś w rodzaju karnetu na rozmaite obiekty sportowe w całej Polsce, nie posiada on jednak ani limitu czasu ani narzuconych ilości wejść. W programie jest właściwie każdy rodzaj aktywności fizycznej. Karta jest imienna a więc przeznaczona tylko dla konkretnej osoby. Program ten skierowany jest do firm, które zatrudniają minimum pięć osób a więc jeśli chcemy taką kartę posiadać, musimy się po prostu zatrudnić w firmie, która oferuje taki rodzaj profitu.

Soda oczyszczona – sposób na piękną skórę twarzy
Sodę oczyszczoną używamy najczęściej w kuchni na przykład do wypieków, wiemy też, że można za jej pomocą czyścić różne powierzchnie czy srebro ale okazuje się, że działa ona też oczyszczająco na naszą skórę. Możemy stosować ją jako maseczkę dodając do sody miód i sok z cytryny. Jeśli wymieszamy ją z solą morską oraz żelem do mycia twarzy uzyskamy natomiast świetny, naturalny peeling.

http://www.apetini.pl/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here