szafki i skrzyneczki na klucze

Ścienne jak i stacjonarne Szafki na klucze oraz skrzynki na klucze to kompaktowe rozwiązanie problemu gromadzenia wielu kluczy potrzebnych w codziennej pracy. Metalowa szafka na klucze jest niezawodna, a przede wszystkim niedroga w porównaniu do funkcji jaką ma spełniać. Takie szafki znajdują zastosowanie w biurach, hotelach, magazynach i innych obiektach, gdzie konieczne jest zorganizowanie scentralizowanego przechowywania przedmiotów lub ograniczenie dostępu do wydzielonych przestrzeni biurowych, produkcyjnych, magazynowych i innych. To także sposób na przechowywanie odzieży i różnego typu drobiazgów w takich instytucjach jak szkoły, baseny, siłownie, kina lub teatry, gdzie nieodłącznym elementem są szatnie i przebieralnie.

Szafki na klucze – rodzaje i funkcje

Metalową skrzynkę na klucze można kupić w jednej z dwóch opcji:

  • całkowicie metalowy;
  • z przezroczystymi drzwiami.
  • Z zamkiem elektronicznym, tradycyjnym zamykaniem lub połączeniem obu typów zamknięcia.

Przy wyborze breloczka ważna jest ocena wymaganej pojemności szafki: niektóre szafki mieszczą tylko jedną listwę na klucze, inne wyposażone są w wiele listew na klucze. Ponadto należy zwrócić uwagę na konstrukcję szafki: ważne jest aby szafka na klucze posiadała wystarczająco dużo miejsca na klucz oraz numeryczne oznaczenie przechowywanego klucza.

Szafki na klucze

Szafki na klucze dostępne w naszym asortymencie posiadają zestaw haczyków i odpowiednią przywieszkę do umieszczenia każdego klucza, co jest bardzo wygodne. Szafki na klucze jak i skrzynki na klucze wyposażone są w specjalne uchwyty, za pomocą których można powiesić je na ścianie. Nowoczesny wygląd szafek będzie stylowym dodatkiem do wnętrza Twojego biura.

Szafeczka na klucze wysokiej jakości i przystępnej cenie

Prezentowane w ofercie sklepu MSell24h szafki na klucze wykonane są z wysokiej jakości stali i pomalowane farbą polimerową. Wyróżniają się dużą wytrzymałością, odpornością na negatywne wpływy zewnętrzne, zachowują swój pierwotny wygląd i funkcje przez wiele lat eksploatacji. Konstrukcja naścienna pozwoli zaoszczędzić miejsce, a różnorodność kolorów skrzynek pomoże dobrać najlepszą opcję do każdego wnętrza.

Jeśli potrzebujesz trwałem metalowej szafki na klucze, sugerujemy zakup odpowiedniego w modelu ze sklepu MSell24h. Firma MSell24h dokłada wszelkich starań, aby zakup naszego produktu spełniał Państwa oczekiwania zarówno pod względem jakości wykonania jak i ceny.

Szafeczka na klucze

Nie ważne jak duża jest Państwa firma. W każdej firmie potrzebna jest ilość kluczy, która odpowiada ilości procesów realizowanych w państwa firmie. Czy to portiernia czy biuro kierownika magazynu lub schowek na szczotki. Każde pomieszczenie musi posiadać odrębny kluczyk i osobę, która jest za nie odpowiedzialna od początku do końca zmiany. Nawet niewielka firma potrzebuje dużej szafki na klucze w portierni, przebieralnia to dodatkowe miejsce, w którym potrzebny jest porządek w zakresie dostępu do osobistych rzeczy pracowników. W biurze kierownika przyda się jednak mała skrzynka na klucze, która będzie zawierała klucze do głównym pomieszczeń firmy, w dziale za który on odpowiada. Być może w tym przypadku potrzebna będzie mniejsza gabarytowo szafeczka stacjonarna lub skrzyneczka na klucze, którą można w łatwy sposób zmieścić w szufladzie biurka. Potrzeby są zróżnicowane, dlatego firma MSell24h dokłada wszelkich starań, aby wybór szafek na klucze w ofercie sklepu był jak najszerszy.

Niezawodność i szybkość obsługi klienta

Zakup szafek w sklepie MSell24h to przede wszystkim Państwa zadowolenie z poziomu obsługi klienta. Nasza firma współpracuje z wieloma firmami kurierskimi oraz posiada szeroki wybór kanałów płatności za zakupione produkty, dlatego szybkość realizacji zamówienia została ustanowiona na najwyższym poziomie. Nasz dział obsługi klienta jest zawsze dostępny w celu spełnienia Państwa wyspecjalizowanych potrzeb. Jesteśmy dostępni dla Państwa zarówno pod numerem telefonu, warto też skorzystać z poczty email jak i numeru gadu-gadu w celu szybkiego skontaktowania się z Nami i omówienia istotnych dla Państwa kwestii. Zapraszamy do współpracy !

Sklep z drapakami dla kota - Msell24h.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here