Pięć pomieszczeń, w których na pewno sprawdzą się rolety typu dzień noc

0
861

Szukasz idealnych rolet, które zapewnią odrobinę prywatności, ale jednocześnie nie zaciemnią za bardzo pomieszczenia? Strzałem w dziesiątkę mogą okazać się modele dzień noc, które w 100% spełniają te kryteria. Naprzemienne pasy z przezroczystej i zaciemniającej tkaniny pozwalają na pełną regulację natężenia światła. Sprawdź, w jakich pomieszczeniach mogą przydać się takie rolety.

Kuchnia

Wielu osobom zależy na tym, żeby kuchnia była jasnym pomieszczeniem. Jednocześnie równie ważne jest zachowanie prywatności, zwłaszcza jeśli okna sąsiadów znajdują się naprawdę blisko lub mieszkanie znajduje się na parterze od strony ulicy. Dzięki roletom dzień noc ze strony https://rolety24.net/ można przygotowywać posiłki bez towarzystwa ciekawskich spojrzeń, zapewnić sobie ochronę przed słońcem, a także zapomnieć o zapalaniu światła w ciągu dnia, co byłoby konieczne w przypadku większości klasycznych modeli z jednego kawałka materiału.

Jadalnia

W jadalni spotyka się cała rodzina i to właśnie w tym pomieszczeniu często mają miejsce bardzo ważne momenty i rozmowy w życiu domowników. Na dodatek wiele osób lubi zjeść śniadanie jeszcze w piżamie lub przyjść na obiad w dresie. To właśnie dlatego w przypadku jadalni prywatność jest tak istotna. Wielu osobom zależy jednak również na tym, żeby pomieszczenie było jasne i przytulne. Rolety z naprzemiennymi pasami z dwóch rodzajów tkanin  bez dwóch zdań zapewnią właśnie takie efekty.

Salon

W wielu domach salon pełni funkcję pokoju gościnnego i pokoju dziennego jednocześnie. W obu przypadkach rolety typu dzień i noc ze sklepu rolety24.net będą świetnym dopełnieniem nowoczesnej aranżacji. Pozwolą promieniom słonecznym rozświetlić pomieszczenie, dzięki czemu popołudniowy relaks na kanapie jest czystą przyjemnością. Delikatne zaciemnienie może natomiast zapewnić domownikom maksymalny komfort i poczucie intymności.

Pokój dziecka

Popularne rolety dzień noc sprawdzą się w pokoju dziecka w każdym wieku – od niemowlaka po nastolatka. Mają bardzo nowoczesny wygląd, dlatego powinny przypaść do gustu najmłodszym domownikom. Ponadto dają bardzo przytulny efekt, co również jest ważne. Sporą zaletą rolet dzień noc jest także to, że zapewniają dostateczne oświetlenie pokoju, co nie jest bez znaczenia dla energii i samopoczucia dziecka. Zasłonięcie widoku za oknem może pozwolić poczuć się bezpiecznie i skupić się np. na odrabianiu zadań domowych, rysowaniu lub czytaniu książki.

Biuro

Stworzenie odpowiedniej atmosfery w biurze ma ogromny wpływ na komfort pracy, a także na jej wyniki lub nawet tempo wykonywania obowiązków. W zapewnieniu sobie odpowiednich warunków zdecydowanie mogą pomóc rolety dzień noc. W przeciwieństwie do modeli zaciemniających sprawiają, że pomieszczenie jest dość jasne. To z kolei pozwala na pracę przy naturalnym świetle, co mniej męczy oczy. Możliwość zasłonięcia okna daje poczucie prywatności i pomaga uniknąć rozpraszana się tym, co dzieje się np. na ulicy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here