rolety dzień i noc

Każdy z nas stara się tak wyposażyć swoje mieszkanie lub dom, aby miejsca te były ładne i przytulne. Duży wpływ na wygląd pomieszczeń ma sposób stylizacji okien. Niektórzy nie wyobrażają sobie pokoju bez firanek lub zasłon. Inni uważają je za przeżytek. Każdy z nas ma swój własny gust. I dobrze. Jednak o ile różnimy się w kwestiach estetycznych, o tyle każdemu z nas zależy na poczuciu bezpieczeństwa i zachowaniu intymności. Dlatego tak dużą popularnością cieszą się rolety.

Dlaczego warto stosować rolety?

Rolety wewnętrzne polecane są wszystkim tym osobom, które mają potrzebę zasłonięcia okna przed przypadkowymi lub nieprzypadkowymi spojrzeniami sąsiadów bądź przechodniów. Zachowanie prywatności to główna zaleta rolet. Dzięki nim można odciąć się od świata zewnętrznego i swobodnie użytkować własne cztery kąty.

Drugą istotną korzyścią z zakupu rolet wewnętrznych jest możliwość zabezpieczenia pomieszczeń przed nadmiernym nasłonecznieniem. W niektórych miesiącach w roku, promienie słoneczne wpadające do wnętrza lokalu utrudniają nam pracę, odpoczynek lub wykonywanie obowiązków domowych. Nie pozwalają również na drzemkę w trakcie dnia. Zaciągnięte w całości lub w części rolety niwelują ten problem. Nie pozwalają na zbytnie nagrzanie się pomieszczenia, dzięki czemu oszczędzamy na klimatyzacji.

Rolety to także świetne produkty dekoracyjne. Ze względu na to, że występują w różnych rodzajach i kolorach, można je dobrać do indywidualnego stylu każdego wnętrza. Wpisują się zarówno w tradycyjne podejście do urządzania mieszkania lub lokalu użytkowego, jak również w nowoczesne trendy wnętrzarskie. Można je zatem stosować razem z firankami i zasłonami lub jako samodzielne elementy wystroju okna.

Rolety na miarę Twoich potrzeb

Jakość rolet ma znaczenie. Zależy od niej funkcjonalność wyrobów oraz trwałość użytkowania. Uznanym producentem i sprzedawcą rolet wewnętrznych jest firma Rollcenter z Sypniewa koło Bydgoszczy. Przedstawiciele firmy specjalizują się w wytwarzaniu rolet, plis oraz moskitier.

Katalog rolet wewnętrznych obejmuje:

  • rolety w kasecie płaskiej,
  • rolety w kasecie profil,
  • rolety w kasecie przestrzennej,
  • rolety dzień i noc,
  • rolety zaciemniające,
  • rolety dachowe,
  • rolety termiczne.

Tym, co wyróżnia sklep Rollcenter.pl, jest szeroka możliwość dostosowania produktów do potrzeb klienta. W opcji jest nie tylko wybór konkretnego typu rolety, ale także jej dokładnych rozmiarów (w tym szerokości i długości), rodzaju i koloru tkaniny oraz koloru mechanizmu. Kompleksowa oferta sklepu dostępna jest pod adresem internetowym: https://rollcenter.pl/.

Efektowne i praktyczne rolety dzień i noc

Szczególnie godne polecenia się rolety dzień noc w kasecie przestrzennej. Tego rodzaju rolety to propozycja dla osób, które chcą wprowadzić do swojego mieszkania praktyczny i stylowy element wyposażenia. Roleta dzień i noc zbudowana jest z dwóch warstw materiałów z poziomymi liniami, z czego połowa z nich jest przezroczysta. Roleta daje zatem możliwość regulowania dopływu światła do pomieszczenia. Można ją również całkowicie zwinąć do kasety.

Roleta dzień i noc zapewnia poczucie prywatności, przy jednoczesnym pozostawieniu sobie dostępu do światła dziennego. Tego rodzaju rolety sprawdzają się we wszystkich domowych i użytkowych pomieszczeniach. Wyglądają efektownie zarówno w kuchni, jak i salonie, sypialni lub pokoju dziecięcym.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here