Włosy kobiety

Bardzo wiele kobiet pragnie mieć piękne włosy. Nie ma w tym nic dziwnego. Są one prawdziwym atrybutem kobiecości. Piękne, lśniące, zdrowe włosy są marzeniem każdej dziewczyny. Warto odpowiednio je pielęgnować i nie pozostawiać ich wyglądu przypadkowi. Dla każdej z nas podstawą jest odpowiednie mycie. Oznacza to, że używamy szamponów i maseczek lub odżywek, po których nasze kosmyki lepiej się układają i rozczesują. Można również spróbować sprawdzonych metod domowych.

Niektóre włosy wymagają więcej uwagi, a inne nie są zbyt kłopotliwe. Włosy wysoko porowate, mogą bardzo chłonąć wilgoć z otoczenia, przez co często wyglądają jak napuszone i tracą swoją gładkość. Dopiero stosowanie odpowiednich kosmetyków i unikanie wychodzenia na wilgotną pogodę, może uratować ich stan.

Niektóre blondynki, zastanawiają się jak przyciemnić włosy, ponieważ znudził im się jasny kolor. Lub rozjaśnianie nie wyszło i chcą z powrotem wrócić do pierwotnego koloru. Warto kupować farby dobrej jakości i nie poddawać się koloryzacji zbyt często. Jest to zabieg inwazyjny dla włosów i wypłukuje z nich keratynę. Warto robić go w miarę rzadko lub w ogóle zrezygnować z farbowania.

Chyba, że sytuacja jest inna i chcemy delikatnie przyciemnić włosy, można spróbować wtedy użyć naturalną hennę. Kobiety cenią ją sobie ze względu na to, że nie niszczy włosów, tak jak farba, a jedynie oplata włos, nie wnikając w jego strukturę. Jeśli nie znamy się na tym, ani trochę, możemy zawsze zapytać fryzjerkę, czy zabieg z użyciem henny uda się na naszych włosach.

Przyciemnić włosy mogą spróbować szczególnie blondynki z ciemną oprawą oczu. Jeśli nasze brwi są w miarę ciemne, podobnie jak rzęsy, prawdopodobnie będziemy wyglądać dosyć korzystnie. Chociaż prawda jest taka, że zabieg z użyciem henny można wykonać również na brwiach i rzęsach. Warto się nad tym zastanowić. Jest to na pewno przyjemna i niedroga odmiana, która pozwoli nam poczuć się inaczej.
Cena zabiegu rożni się w zależności od salonu, w którym się go poddamy.

http://4emotion.pl/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here