5 pomysłów na plenerową sesję ślubną

Zdecydowana większość par młodych decyduje się na romantyczną sesję fotograficzną w plenerze. W ten sposób można zyskać nie tylko piękną pamiątkę ze ślubu, ale także odkryć zupełnie nowy wymiar intymności. Na dodatek przeważnie można samemu wybrać miejsce, w którym zostaną wykonane zdjęcia. Sprawdź, gdzie często są organizowane sesje plenerowe dla świeżo upieczonych małżonków.

Sesja w lesie

Polska przyroda może być pięknym tłem sesji fotograficznej dla pary młodej. Plener ślubny w lesie zachwyca właściwie o każdej porze roku. Wiosną warto poszukać miejsca z kwitnącymi drzewami i pączkującymi liśćmi, latem można natomiast liczyć na otoczenie soczystej zieleni. Wiele osób marzy też o zdjęciach na tle jesiennego lasu w ognistych kolorach. Z kolei zimą intrygujący efekt mogą zapewnić oszronione gałęzie. Sesja w lesie może okazać się strzałem w dziesiątkę zwłaszcza w przypadku państwa młodych, którzy zdecydowali się na stroje w stylu boho bądź rustykalnym.

Sesja na łące

W dobie mody na wesela boho i wiejskie inspiracje coraz więcej par wybiera sesję na łące. Takie miejsce sprawdzi się przede wszystkim wiosną, gdy przyroda budzi się do życia i zachwyca bogactwem kwiatów. Ponadto może być dobrym pomysłem w przypadku zdjęć wykonywanych latem. W lipcu bądź sierpniu warto postawić na łąkę, która znajduje się w pobliżu pola ze snopkami zboża. W ten sposób można uzyskać niezwykle romantyczny efekt. Ponadto świetnym pomysłem może być zorganizowanie przed ślubem nastrojowej sesji narzeczeńskiej w tym samym miejscu, a następnie stworzenie kolażu zdjęć sprzed i po ślubie.

Sesja na plaży

Zdjęcia z sesji ślubnej na plaży zawsze mają w sobie odrobinę magii. W tym przypadku w zależności od miejsca i pory dnia można uzyskać zupełnie inne efekty. Przykładowo można zorganizować niezwykle romantyczną sesję z fotografami z firmy Zatrzymać Chwilę nad polskim morzem o zachodzie słońca. Z kolei zdjęcia wykonane o poranku na plaży nad jeziorem mogą zapewnić intrygującą nutę tajemniczości. Pozytywną dawkę energii bez wątpienia da natomiast sesja ślubna na egzotycznej plaży z turkusową wodą, złotym piaskiem i strzelistymi palmami.

Sesja w parku

Jednym z najłatwiejszych miejsc na ślubną sesję jest park. W większych miastach nie brakuje pięknych ogrodów z romantycznymi alejkami, które mogą posłużyć za tło zdjęć świeżo upieczonych małżonków. Jeśli park bywa zatłoczony, to warto pomyśleć o sesji plenerowej np. w godzinach porannych bądź w dni powszednie. Fotografie w eleganckim parku idealnie pasują do strojów w stylu klasycznym i glamour.

Sesja w mieście

Nie tylko przyroda może zapewnić wyjątkowe otoczenie do sesji w plenerze. Równie zachwycające efekty można uzyskać przypadku zdjęć wykonanych w pobliżu np. zabytków. Choć można zdecydować się na wyjazd z fotografem do Paryża bądź Wenecji, to równie dobrze można postawić na Polskę. Urokliwe uliczki starówek w polskich miastach także gwarantują bardzo romantyczny klimat sesji ślubnej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here