biustonosz minimizer

Czy wiesz, że ok. 95% Polek nie potrafi kupić odpowiednio dobranego biustonosza[1]? Najczęściej Panie wybierają zbyt małe rozmiary. Niektóre staniki jednak zostały celowo skonstruowane w taki sposob, że biust wydaje się mniejszy, chociaż wymiary są prawidłowe. Na tym właśnie polega magia biustonoszu minimizer. Co to znaczy? Sprawdź w artykule. 

Biustonosz minimizer – co to znaczy?

Chociaż płeć przeciwna chętnie podziwia kobiece kształty, dla niektórych Pań duży biust jest źródłem kompleksów. Dodatkowo, źle dobrana bielizna powoduje dyskomfort i może obciążać kręgosłup, co często prowadzi do odczuwania bólu. Mimo że niektóre kobiety marzą o pokaźnych rozmiarów piersiach, Panie, które mają je na co dzień, chętnie zamieniłyby się miejscami. Jest jednak proste rozwiązanie, które może pomóc wielu przedstawicielkom płci pięknej w odzyskaniu zdrowia, komfortu oraz pewności siebie. Wystarczy zmienić bieliznę i kupić biustonosz minimizer. Co to znaczy? Nazwa pochodzi od angielskiego czasownika „minimize”, czyli „zmniejszać” lub „minimalizować”. Stanik ma zatem sprawiać, że biust będzie wyglądać na co najmniej 1 rozmiar mniejszy bez efektu spłaszczania. Świetnie sprawdzi się zarówno w przypadku bardziej oficjalnych sytuacji, jak i w momencie uprawiania aktywności fizycznej.

Co to jest biustonosz minimizer – zadania bielizny:

  • odciążenie dla kręgosłupa,
  • większa pewność siebie,
  • lepszy wygląd,
  • smuklejsza sylwetka
  • swoboda ruchów i wygoda,
  • idealne modelowanie,
  • prawidłowe podtrzymanie
  • uniesienie dużego biustu.

Sprawdź biustonosze minimizer i bieliznę na stronie Tchibo: https://www.tchibo.pl/bielizna-dzienna-c400068790.html

Biustonosz minimizer przeważnie ma wysoko zabudowane, wymodelowane miseczki, szerokie ramiączka oraz fiszbiny.

  • piersi układają się lepiej, wyglądają bardziej estetycznie i nie obciążają kręgosłupa.
  • grube ramiączka nie ocierają skóry i nie pozostawiają żadnych śladów ani ran.

Chociaż minimizery uchodzą za mniej kobiece niż pozostałe rodzaje staniki, w Tchibo znajdziesz modele z dodatkiem eleganckiej koronki lub przezroczystej siateczki, które będę wyglądać seksownie, ale nie wyzywająco.

Wskazówka:

Biustonosz minimizer nie wygląda dobrze pod sukienką lub bluzką z dużym dekoltem ze względu na rozbudowane miseczki. Szerokie ramiączka natomiast sprawiają, że odpadają koszulki ze wcięciem w kształcie łódki oraz modele bez rękawów.

Biustonosze minimizer są wykonane z delikatnego materiału, dzięki czemu nie opinają piersi i sprawiają, że wyglądają pięknie w każdej sytuacji. Duży biust przestaje być problem, a eksponowanie go nie wywołuje dłużej zakłopotania. Pomniejszający stanik wygląda dobrze bez względu na sylwetkę, rozmiar oraz kształt biustu.

Jak dobrać biustonosz minimizer?

W przypadku każdego rodzaju bielizny bardzo ważny jest materiał. Sztuczne odmiany mogą podrażniać, powodować dyskomfort i szybko się niszczyć w trakcie prania.

Warto wiedzieć:

Tchibo oferuje biustonosze minimizer, które są sygnowane znakiem jakości TCM, co świadczy o doskonałej trwałości, ekskluzywnej produkcji oraz starannych wyborach. Koronka natomiast jest częściowo wykonana z materiału pochodzącego z recyklingu.

Dziurkowana dzianina power mesh w bocznych panelach sprawia, że piersi są optymalnie podtrzymane. Niewielka ilość elastanu powoduje, że materiał jest odporny na deformacje, a całość dobrze się układa i dopasowuje do kształtu. Bardzo ważny jest również specjalny układ szwów, dzięki któremu biust jest optycznie mniejszy, a stanik nie odznacza się pod ubraniem. Nie można także zapomnieć o zapięciu – warto, aby miało trzystopniową regulację. Ramiączka natomiast muszą być grube, aby biustonosz minimizer mógł utrzymać całość w miejscu bez wywoływania bólu lub dyskomfortu.

Biustonosz minimizer – kto powinien go nosić?

Wiadomo już, co to jest biustonosz minimizer, ale warto również wiedzieć, dla kogo to dobry fason. Przede wszystkim taki fason powinny wybierać Panie, które nie są zadowolone ze swojego dużego biustu i wolałyby, aby optycznie wydawał się mniejszy. Zmiana modelu sprawi, że bóle kręgosłupa spowodowane przez zbyt ciężkie piersi przestaną być dokuczliwe, a biust będę lepiej pasować do całej sylwetki.

Wskazówka:

Biustonosz minimizer świetnie radzi sobie z elastycznymi piersiami, które przede wszystkim są złożone z tkanki tłuszczowej. W przypadku biustu o budowie gruczołowej modelowanie może być trudniejsze.

Kobiety czują się również pewniejsze siebie i bardziej komfortowo, gdy ich sylwetka ma harmonijne proporcje. Biustonosz minimizer pozwala na wprowadzenie tej zmiany od razu i bez wielkiego wysiłku.

[1] https://kobieta.wp.pl/jak-polki-kupuja-biustonosze-5982439840178817a

Artykuł sponsorowany.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here