Kiedy zaplanujemy sobie nasz urlop i wypiszemy wniosek urlopowy w pracy, znajdziemy idealną ofertę z biura podróży i wykupimy upragnioną wycieczkę nadchodzi czas wzmożonego dbania o swoją figurę. Nie chcemy przecież przypominać prawdziwego wieloryba na plaży! Dlatego katujemy się dietą, ćwiczymy prawie codziennie, rezygnujemy z pieczywa, słodyczy i napojów gazowanych, a wszystko to, aby móc prezentować idealną figurę podczas spacerów nadmorską promenadą lub wylegując się na leżaku pod palmami z szklanką ulubionego drinka w dłoni.
Ale pamiętaj- nie przywieź zbędnych kilogramów z urlopu! A to bardzo łatwo, zwłaszcza kiedy wykupimy wycieczkę z pełnym wyżywieniem i dostępem do alkoholi! Choć nie czytamy na ten temat, ani też nie ma obowiązku podawania kalorii na butelkach z alkoholami warto pamiętać, ze są one bardzo kaloryczne! Spożywane codziennie w większych ilościach sprawią, że znów zacznie odkładać się w naszych fałdkach tłuszczyk. Posiłki w nadmorskich, zagranicznych hotelach także nie należą do najlżejszych. Oczywiście znajdziemy tam opcje wegetariańskie, ale zazwyczaj tłumaczymy sobie, że skoro jesteśmy na urlopie do którego przygotowywaliśmy się tyle tygodni, to możemy wreszcie sobie pofolgować i obżeramy się wszystkim, co tylko jest dostępne na szwedzkim stole w hotelowym bufecie. A przecież leżenie plackiem na plaży nie sprzyja ubywaniu kilogramów, a wręcz odkładaniu ich w różnych częściach ciała. Dlatego dla wielu osób to duży szok, kiedy po powrocie z wakacji ich waga wskazuje plus siedem kilo, których wcale nie będzie łatwo zrzucić, tym bardziej, że motywacja uzyskania pięknej sylwetki jest już znacznie mniejsza. Co więc robić?
Nie objadać się! Starajmy się odżywiać tak samo, jak dotychczas- jedzmy niewielkie posiłki lecz często. Śniadanie musi zapewnić nam więcej energii- możemy zjeść go trochę więcej, jednak jeśli w w perspektywie nie mamy intensywnego zwiedzania lecz leżenie przy basenie- nie pakujmy w siebie wszystkich dostępnych opcji. Wybierajmy świeże soki zamiast gazowanych napojów. I ruszajmy się!

http://www.modaforte.pl/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here