Xiaomi

Współczesne smartfony oferują coraz więcej możliwości i wciąż podnoszą poziom wydajności. Jednocześnie bywają dość kruche i podatne na awarie. Jeśli szukamy nowego telefonu, dobrym rozwiązaniem może być wybór budżetowego sprzętu od Xiaomi.

Smartfony wymieniamy z reguły w trzech przypadkach: kiedy podpisujemy nową umowę z operatorem komórkowym, kiedy stary smartfon ulega awarii lub zwyczajnie przestaje spełniać nasze oczekiwania pod względem wydajności. Gdzie szukać ciekawych modeli, które zaspokoją nasze potrzeby, a przy tym nie obciążą zanadto domowego budżetu?

Krótki żywot smartfona

Czasy kiedy telefony komórkowe pracowały tydzień na baterii i nic nie robiły sobie z upadku z wysokości dawno minęły. Współczesne smartfony oferują nam znacznie więcej niż kultowa Nokia 3310, jednak kosztem nowoczesnej funkcjonalności jest krótszy żywot akumulatorka oraz częstsze zawieszenia systemu. Delikatny ekran dotykowy łatwiej uszkodzić, jednak z drugiej strony niewiele osób chciałby wrócić do topornej klawiatury klawiszowej, gdzie żeby napisać literę D trzeba było czterokrotnie wcisnąć jeden guzik. Awaria smartfona nie zawsze musi oznaczać konieczność wymiany sprzętu. Czasami można naprawić software, podłączając urządzenie do komputera. Dowiedz się jak sformatować smartfona przez komputer. Warto też tuż po zakupie zabezpieczyć ekran oraz kupić etui, które ochroni wrażliwe wnętrze smartfona. Jednak co zrobić w sytuacji, kiedy wymiana telefonu to jedyne rozwiązanie?

Xiaomi na każdą kieszeń

Zapewne większość z nas zetknęła się z marką Xiaomi, jeśli nie w kontekście smartfona, to może z opaską sportową chińskiego producenta. Błyskawiczna popularność produktów Xiaomi na całym świecie wynika z dwóch czynników. Pierwszym jest oczywiście aspekt finansowy. Xiaomi produkuje sprzęt na każdą kieszeń. Jednocześnie oferuje wysokie parametry swoich urządzeń, co dodatkowo zachęca do skorzystania z oferty Chińczyków. Wbrew popularnym stereotypom, Xiaomi oferuje naprawdę solidne urządzenia elektroniczne, a użytkownicy chwalą sobie niezawodność i wysoki standard. Smartfony Xiaomi to prawdziwy hit sprzedażowy ostatnich lat, gdyż telefony zbliżone parametrami do flagowców potentatów takich jak Samsung czy Apple, kosztują znacznie mniej i są dostępne dla każdego. W ofercie chińskiego producenta znajdziemy więc zarówno modele budżetowe, jak np. Xiaomi Redmi 9C, który kosztuje niespełna 400 zł, natomiast posiada aż trzy tylne obiektywy. Z kolei najwyższe modele konkurują z najnowszymi smartfonami wiodących marek, jednak są sprzedawane w znacznie przystępniejszej cenie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here