Czy wiesz, że w Polsce jest ponad 950 pokojów ucieczki, z tego 65 w Trójmieście, a 39 w Gdańsku? Jedną z lokalnych firm oferujących tego typu rozrywkę jest EscapeGdansk.pl znajdujący się zaraz obok Politechniki Gdańskiej, przy ul. Do Studzienki 28.

Co to jest Escape Room?

Escape room jest to specjalnie przygotowane tematycznie miejsce, w którym zamyka się grupę 2-5 osób na 60 minut. Ich zadaniem jest wydostanie się z pokoju przed upływem godziny. Aby tego dokonać muszą znaleźć ukryte schowki, wykonywać instrukcje, rozwiązywać zagadki i łamigłówki, współpracować ze sobą oraz świetnie kojarzyć fakty. Bez tego wyjście z pokoju jest niemożliwe. Koszt takiej rozrywki to 24-40zł za osobę w zależności od liczby osób oraz dnia tygodnia.

Escaperooms  – czy warto iść?

Odpowiedź jest tylko jedna. TAK, warto. Korzyści jest wiele. Postaram się przedstawić najważniejsze:

– sposób na nudę, ciekawe spędzanie czasu wolnego

– idealna randka, urodziny, wieczór kawalerki lub panieński

– integracja pracowników, współpraca w grupie

– rozwijanie logicznego myślenia, pobudzanie wyobraźni

– świetna i niezapomniana zabawa

Wiecie już, że warto wybrać się do Escape Gdańsk. Przedstawię zatem Wam bliżej nasze pokoje ucieczki.

Aktualnie EscapeGdansk.pl posiada 2 świetne pokoje zagadek. Pierwszy z nich to Teatr Żywych Lalek. Jest to świetnie przygotowany thriller, w którym uciekamy przed psychopatycznym chirurgiem, który porywa dorosłych ludzi i przerabia ich na lalki dla dzieci z domu dziecka.  Pokój ten od razu przypadł do gustu trójmiejskim uciekinierom i jest bardzo dobrze oceniany w rankingach (aktualna ocena 9.7/10 na branżowym portalu lockme).

Drugi pokój „Pułapka Szeryfa” przygotowany został w stylu westernu i nawiązuje do dzikiego zachodu. Zostajecie aresztowani przez Szeryfa miasteczka i oskarżeni o kradzież kilku kilogramów złota. Sytuacja jest nieciekawa, jeśli nie uciekniecie z celi i wydostaniecie się z posterunku w ciągu godziny to zostaniecie skazani na śmierć. Jeśli lubicie rewolwery, złoto i kowbojskie kapelusze to ten escape room jest dla was.

Jeśli chcielibyście spróbować swoich sił w escape room Gdańsk to zachęcamy do dokonania rezerwacji online lub po nr 574 345 775.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here