AppGallery

Programy od Huawei, a doprecyzowując, te, które znajdują się w sklepie AppGallery, przydają się w codziennym życiu i znacznie je ułatwiają. Producent zadbał bowiem o to, by klienci korzystający z Huawei Mobile Services, nie mieli powodów do narzekań. Wśród aplikacji, które umieszczono w sklepie Huawei, znajdziemy zarówno produkcje przeznaczone do pracy, ale także do zmiany wyglądu naszego smartfona Huawei czy do zabawy. Na które z nich warto zwrócić szczególną uwagę?

Programy w Huawei AppGallery

Programy w Huawei AppGallery, czyli sklepie będącym integralną częścią systemu Huawei Mobile Services, można podzielić na kilka kategorii. Te do pracy, rozrywki czy tzw. upiększacze. Te  ostatnie oferują możliwość zmiany tego, jak wygląda nasz smartfon, ale oczywiście chodzi tutaj o jego „wnętrze”, czyli np. nowe tapety czy wigety. Dobrym przykładem może być tutaj program „Theme Manager”, który pozwala na bardzo dużo, jeżeli chodzi o sam proces personalizacji smartfona. Można w nim swobodnie wybierać pomiędzy różnymi motywami czy nawet kształtem ikon. Każdy, komu zależy na tym, by jego smartfon Huawei wyglądał wyjątkowo, powinien zainstalować ten program u siebie. To jednak nie wszystkie programy w Huawei AppGallery, jak można znaleźć do personalizacji. Warto poszukać ich samodzielnie, by odkrywać nowości, oferowane przez firmę i zewnętrznych producentów.

Programy do pracy w Huawei AppGallery

Wiadomo, że smartfony stały się już narzędziem pracy dla wielu osób. Z ich pomocą można wykonywać wiele zadań, które kiedyś dało się zrobić tylko na komputerze. Do tego warto zainstalować pakiet Microsoft Office. To zestaw najpopularniejszych rozwiązań (m.in. Word oraz Excel), które da się wykorzystywać zarówno w formie on-line, jak i bez dostępu do sieci. Dzięki temu można być na bieżąco z pracą, a jednocześnie dzielić się jej efektami z naszymi współpracownikami. W AppGallery znajdziemy także inne programy, które na sprzętach Huawei z HMS działają bardzo dobrze i pozwalają na tzw. pracę biurową. Jednym z nich będzie WPS Office. Ten oferuje zbliżoną funkcjonalność do tego, co znajduje się w pakiecie Office.

Rozrywka w Huawei AppGallery

Producent oferuje także w swoim sklepie liczne programy, które na smartfonach Huawei pozwalają na szeroko rozumianą rozrywkę. Jedną z takich aplikacji jest Huawei Video, czyli nowy serwis VOD, gdzie można wypożyczyć najnowsze filmy lub oglądać starsze produkcje zupełnie za darmo. Warto wypróbować, bo to może być dobra alternatywa dla Netflix. To tylko wycinek tego, jakie programy znajdziemy w Huawei AppGallery. Sklepie, który cały czas się rozwija.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here