Jak sprawdzić stan konta w nju mobile

Korzystasz z oferty na kartę w nju mobile i chcesz szybko sprawdzić stan konta i ważność zgromadzonych na nim środków? Możesz zrobić to na trzy sposoby – znajdziesz je w tym krótkim poradniku.

Nju mobile – sprawdzanie stanu konta

W nju mobile stan konta i termin ważności środków możesz sprawdzić na trzy sposoby. Najszybciej zrobisz to za pomocą szybkiego kodu USSD. Aby dowiedzieć się, ile środków znajduje się na Twoim koncie, wybierz na klawiaturze kod *127*1# i zatwierdź go przyciskiem połączenia (zielona słuchawka). Stan konta możesz sprawdzić także za pośrednictwem strony njumobile.pl. Po zalogowaniu się do sekcji „moje konto” wybierz zakładkę „stan konta”. Ilość dostępnych środków możesz sprawdzić również, dzwoniąc pod bezpłatny numer *620. Więcej informacji na temat sprawdzania stanu konta znajdziesz na stronie nju mobile: https://www.njumobile.pl/artykuly/jak-sprawdzic-stan-konta-w-nju-na-karte.

Jak doładować konto w nju mobile?

Konto w nju na kartę możesz doładować na kilka sposobów.

Jeśli chcesz skorzystać z możliwości doładowania konta bez wychodzenia z domu, dwie poniższe opcje są dla Ciebie:

  • Za pośrednictwem serwisu doladowania.njumobile.pl – doładowania on-line są szybkie i wygodne, a przy tym bezpieczne. Po wejściu na stronę podaj dwukrotnie numer telefonu, który chcesz doładować, oraz adres e-mail, na który wysłane zostanie potwierdzenie transakcji. Następnie wybierz kwotę doładowania (5 zł, 10 zł, 25 zł, 30 zł, 40 zł, 50 zł, 100 zł, 200 zł) oraz metodę płatności. Możesz wybrać płatność kartą (Visa lub Mastercard) lub przelew bankowy. Serwis doladowania.njumobile.pl współpracuje z wieloma bankami, m.in z ING, PKO, BNP Paribas, mBankiem, Pekao, Santander, Millenium Bankiem, Alior Bankiem, Getin Bankiem, bankiem Pocztowym, Nest Bankiem, Bankiem Ochrony Środowiska, bankiem Citi Handlowym, Toyota Bankiem, Plus Bankiem. Po zaakceptowaniu regulaminu zostaniesz przekierowany do strony banku, za pomocą której dokonasz płatności i zwiększysz stan konta.
  • Za pośrednictwem serwisu transakcyjnego Twojego banku – opcja ta uzależniona jest od tego, czy Twój bank oferuje taką możliwość.

Pozostałe dostępne sposoby doładowania konta w nju na kartę to:

  • Doładowanie za pomocą kodu – konto możesz doładować za pomocą z 14-cyfrowego kodu ze zdrapki lub z wydruku z terminala. Aby doładować konto, wpisz na telefonie następującą kombinację cyfr: *128*14-cyfrowy kod doładowujący# i naciśnij przycisk połączenia. Konto możesz doładować, dzwoniąc pod numer *620 – po połączeniu z Automatyczną Obsługą kieruj się wskazówkami od lektora.

Pamiętaj, ze konto nju na kartę możesz doładować również korzystając z kodów doładowujących Orange.

  • Za pośrednictwem terminalu w punkcie sprzedaży doładowań lub poprzez bankomat.

Artykuł sponsorowany.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here