Zarabianie realnych pieniędzy, na grach bez talentu do grania ?

Brzmi wspaniale, jednak na ile jest to realne i kto może w ten sposób się utrzymywać ? Tak naprawdę każdy kto ma jakiekolwiek pojęcie na temat gier. Wiem że zapewne już teraz utrwaliło się, przekonanie że aby w ten sposób żyć potrzeba, zostać albo światowej sławy e-sportowcem, ale do tego musimy mieć talent i szczęście. To prawda że jest to dobry sposób, jednak jak powiedziałem na początku nie dla każdego. Więc co zrobić jeżeli nie mamy ów owego talentu ? Nic straconego. Nawet jeżeli nie możemy osiągać sukcesów w samej grze, a co za tym idzie, na scenie e-sportowej. Jednak pamiętajmy że sam gracz, nie zauważy swoich własnych błędów popełnianych podczas rozgrywki, dodatkowo ktoś musi opracować oddzielną strategię i zorganizować odpowiednio czas jak, i zaplanować spotkania.

Gracz musi się skupić na treningach żeby nie wyjść z formy oraz modyfikować, i ulepszać swój styl gry. Więc logicznym jest że tak jak w sporcie tak i w e-sporcie, są osoby które zajmują się tym wszystkim za zawodnika lub drużynę. Na przykład trener. Na takie stanowisko nie potrzeba wielkiego talentu, a wystarczy znajomość zasad i ogólnego założenia gry, oraz umiejętności organizacyjne.
Obydwa wymagania może spełnić każdy, ponieważ zasady gry oraz jej założenia znamy, w końcu gramy w nią, a nasz problem polega na braku w niej zadowalających nas wyników. Drugi warunek również powinien móc spełnić każdy, w końcu ludzie od zawsze mieli tendencje do zajmowania się życiem innych niż swoim własnym. O wymagania biznesowe nie ma się co martwić, każda drużyna na przyzwoitym poziomie powinna mieć również oddzielnego menadżera do takich spraw.

Inaczej może się to mieć do drużyn o mniejszym kalibrze. Tam niektóre funkcje mogą być połączone i wbrew pozorom, często kiedy drużyna znajdzie się już w jakimś większym lub poważnym turnieju, funkcja trenera jest o wiele cięższa nie tylko ze względu na lepszych nowych przeciwników, a co za tym idzie przygotowanie nowych stylów gry i strategi, ale również dla tego że jest obciążony sprawami którymi teoretycznie powinien zająć się menadżer. Koniec końców taka praca nie tylko pozwoli na zarobienie ciekawej sumy pieniędzy, ale także na połączenie tego z naszą kochaną grą, z której nie musimy rezygnować tylko dlatego że nie mieliśmy do tego smykałki.

www.eurochance.pl/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here