„Jesteśmy dla Ciebie” – na czym polega akcja T-Mobile

Trwająca od kilku tygodni sytuacja epidemiczna spowodowała, że internet stał się dla wielu osób zasobem niezbędnym do codziennego funkcjonowania, podobnie jak prąd czy woda. Sieć T-Mobile, wychodząc naprzeciw potrzebom swoich klientów, wystartowała z akcją „Jesteśmy dla Ciebie”, w ramach której co tydzień obdarowuje swoich klientów darmowymi gigabajtami i prezentami. W tym trudnym czasie T-Mobile wspiera również firmy, uczniów oraz służbę zdrowia. W jaki sposób?

Dodatkowe gigabajty – bezcenne w okresie kwarantanny

Koronawirus odmienił codzienną rzeczywistość wielu Polaków. Praca zdalna, nauka z domu czy załatwianie spraw urzędowych online, niejako wymusiły konieczność posiadania stabilnego dostępu do internetu. Do sieci zostały przeniesione nie tylko obowiązki, zarówno dzieci, jak i dorosłych, ale też korzystanie z rozrywek czy możliwość kontaktu z bliskimi. T-Mobile, mając na uwadze zwiększone potrzeby mobilne swoich klientów, co tydzień (w każdy piątek) udostępnia im darmowe gigabajty, a wszystko w ramach akcji „Jesteśmy dla Ciebie”: https://www.t-mobile.pl/c/jestesmy-tu-dla-ciebie. Paczki internetu są różnej wielkości – 3, 5, 10, a nawet 15 GB. Wsparcie w postaci dodatkowych gigabajtów, pozwala na swobodne korzystanie z sieci – obejrzenie filmu, rozmowę wideo ze znajomymi, czy skorzystanie z kursu online. Wystarczy uruchomić aplikację Mój T-Mobile i aktywować darmowy pakiet. Promocja jest skierowana zarówno do osób posiadających abonament, klientów MIX oraz T-Mobile na kartę.

Wsparcie dla firm i uczniów od T-Mobile

W ramach akcji „Jesteśmy dla Ciebie” T-Mobile nie tylko rozdaje darmowe gigabajty. Sieć zainicjowała szereg akcji, które mają pomóc firmom i uczniom.

W dobie epidemii działalność wielu przedsiębiorstw jest uzależniona od dostępu do sieci. W ramach akcji T-Mobile klienci biznesowi mogli otrzymać bezpłatny pakiet 10 GB internetu, co z pewnością pomogło im prowadzić biznes bez przeszkód. Firmy, które wprowadziły pracę zdalną, mogą również skorzystać z bezpłatnego oprogramowania Microsoft Office 365 i Microsoft Teams przez sześć miesięcy. To rozwiązania, które z pewnością ułatwią pracę zdalną.

T-Mobile oferuje także wsparcie dla uczniów. Zarówno uczniowie, jak i nauczyciele, mogą bezpłatnie korzystać z usług Office 365 i Microsoft Teams, które są im niezbędne w codziennej, zdalnej nauce. Z kolei studentom zostały udostępnione platformy e-learningowe, z których mogą korzystać bez zużywania pakietu danych.

Wsparcie dla służby zdrowia

T-Mobile postanowiło wesprzeć również służbę zdrowia, która w dobie koronawirusa, niestrudzenie pomaga pacjentom, ryzykując własnym zdrowiem. T-Mobile wspiera ochronę zdrowia na kilka sposobów:

  • przekazując szpitalom darmowe telefony i tablety z kartami SIM,
  • uruchamiając infolinię, dzięki której pracownicy służby zdrowia mogą otrzymać wsparcie psychologiczne,
  • drukując przyłbice 3D,
  • uruchamiając Telefon Pogadania dla seniorów.

Warto przy tym pamiętać, że w czasie rozprzestrzeniającego się koronawirusa, lepiej pozostać w domu. W razie jakichkolwiek problemów z siecią oraz chęci zawarcia nowej umowy lub przedłużenia obecnej, można kontaktować się z konsultantami w formie online lub uzyskać pomoc telefonicznie, bez konieczności wychodzenia z domu.

Materiał partnera.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here