Klej do przedłużania rzęs

Przedłużone rzęsy są doskonałym wykończeniem makijażu. Obecnie w każdym mieście znajdziemy oferty stylistek, które zajmują się profesjonalnym przedłużaniem rzęs. Metod, tak jak i rodzajów rzęs jest kilka, dzięki czemu każda z nas może wybrać efekt, który jej najbardziej odpowiada.

Rodzaje rzęs i metody ich przyklejania

Rozróżniamy trzy rodzaje rzęs stosowanych przy zabiegu przedłużania. Pierwsze i najbardziej cenione to rzęsy z futra norki syberyjskiej. Są lekki i nie obciążają rzęs naturalnych, a ponadto są najdoskonalszą ich imitacją, ponieważ mają różne długości, ale taką samą grubość. Profesjonalna stylistka z odpowiednimi umiejętnościami stworzy doskonały i naturalny efekt. Kolejnym, często wybieranym rodzajem rzęs są rzęsy jedwabne. Również bardzo lekkie, lecz jednocześnie bardzo miękkie, przez co po całej nocy mogą być lekko pogniecione. To jednak nie problem, wystarczy przeczesać je specjalnym grzebyczkiem lub szczotką i ich kształt zostanie przywrócony. Trzecim rodzajem są rzęsy syntetyczne. Są one całkiem grube i mają taką samą długość, jednak są idealnym rozwiązaniem dla kobiet z alergią, ponieważ nie uczulają i nie wywołują podrażnień skórnych.

Rzęsy przyklejane są specjalnych klejem różnymi metodami. Najczęściej są to 1:1, a więc jedna rzęsa sztuczna przyklejana jest do jednej naturalnej. 2:1 – dwie rzęsy sztuczne przyklejane są do jednej rzęsy naturalnej i 3:1 – analogicznie trzy rzęsy sztuczne przyklejane są do jednej rzęsy naturalnej.

Klej do przedłużania rzęs

Profesjonalny i wysokiej jakości klej do przedłużania rzęs powinien być hipoalergiczny, nadawać rzęsom wytrzymałość i elastyczność, nie podrażniać błon śluzowych i być bezpieczny w eksploatacji. Nie powinien tworzyć grudek.
Ranking klejów do przedłużania rzęs

1. Kodi, Clear Glue, który ma przejrzystą i elastyczna strukturę bez zapachu. Przeznaczony do klejenia rzęs i brwi.
2. Ardell, Lash Grip Adhesive Clera, nie powoduj podrażnień i pieczenia skóry, ma bardzo wysoką przyczepność.
3. I-Beauty, Ultra Super Glue – klej w kolorze czarnym, ma płynna konsystencję i wysoki stopień klejenia.

http://www.stylizara.pl/

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułLśniące włosy
Następny artykułPędzle do różu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here