Klinika stomatologiczna

Zęby to kości, o które winniśmy należycie dbać przez cały czas – na niektóre schorzenia nie mamy oczywiście wpływu, ale ogólna kondycja uzębienia jest zależna od nas. Podstawa sukcesu, jeśli idzie o dbanie naszej jamy ustnej to regularne wizyty u stomatologa i stosowanie się do jego zaleceń.

Korzystanie z fachowej, profesjonalnej pomocy daje nam gwarancję sprawdzonej wiedzy. Klinika stomatologiczna w Gdyni jest miejscem, do którego możemy udać się na wizyty kontrolne, ale też w innych celach, takich jak: wybielanie zębów, usuwanie ósemek, leczenie kanałowe, zakładanie implantów, skaling i piaskowanie, usługi protetyczne. Dalej, klinika oferuje nam też laseroterapię czy biostymulację. Laseroterapia wykorzystuje lasery małej i średniej mocy, wykorzystujące lecznicze działanie fal o długości 980 nm i 630 nm. Laseroterapia znacząco przyśpiesza gojenie się ran.

Stomatolog w Gdyni zajmuje się także usługami świadczonymi stricte dla najmłodszych. Do nich należą na przykład wizyta adaptacyjna (czyli zapoznanie dziecka z funkcjonowaniem gabinetu i oswojenie się z nim), wizyty konsultacyjne, ekstrakcja zębów mlecznych, lakowanie bruzd, instruktaż higieny jamy ustnej, leczenie kanałowe zębów mlecznych. Klinika jest w pełni dostosowana do wizyt małych pacjentów – znajduje się w niej kącik malucha, w którym dziecko, oczekując na wizytę, może zająć się kolorowaniem obrazków i zmniejszyć poziom stresu. Każda wizyta dziecka kończy się nagrodą w formie upominku.

Dane na temat kliniki można znaleźć na: www.dentystagdynia.pl. Każdy z gabinetów jest całkowicie wyposażony w nowoczesny sprzęt wspomagający wykorzystywanie najnowszych technik leczenia stomatologicznego. Pracownicy oprócz wykorzystywania niezbędnego na każdym etapie leczenia unitu stomatologicznego, mają do dyspozycji również dwa cyfrowe aparaty przeznaczone do diagnostyki rentgenowskiej. Gabinet NeoDentis przestrzega wszystkich wytycznych Sanepidu, pomieszczenia każdorazowo po wizycie pacjenta są dezynfekowane przez przyjęciem kolejnego.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here