Korzyści płynące z podjęcia współpracy z hurtownią GSMOK

Znalezienie dobrej hurtowni to jedno z najważniejszych, a jednocześnie najtrudniejszych zadań stojących przed właścicielem serwisu GSM. Przy wyborze należy wziąć pod uwagę liczne aspekty, takie jak oferowany asortyment i jego różnorodność, jakość dostępnych podzespołów i akcesoriów czy cenę. Ma to ogromne znaczenie, gdyż właśnie od wyposażenia punktu GSM w ogromnym stopniu zależy skuteczność naprawy telefonu i jej satysfakcjonujący rezultat, a także opinie klientów o oferowanych usługach i produktach. Z tego względu najlepiej wybrać rzetelnego i sprawdzonego partnera w biznesie, u którego wyposażysz swój serwis we wszystkie niezbędne komponenty. Taki właśnie jest sklep GSMOK! Przedstawiamy, jakie korzyści płyną z podjęcia współpracy z hurtownią.

Wieloletnie doświadczenie

W dobie intensywnego rozwoju telefonii komórkowej i dynamicznych zmian na rynku smartfonów niezwykle ważna jest jego dobra znajomość. Niebagatelne znaczenie ma również wiedza na temat oferowanych części i akcesoriów, ich specyfikacji i danych technicznych, aby w razie potrzeby udzielić niezbędnych informacji. Hurtownia GSMOK prowadzi działalność od ponad 19 lat, w czasie której pracownicy zdobyli bezcenne doświadczenie w obsłudze wymagających klientów hurtowych. Do każdego z nich podchodzą kompleksowo i indywidualnie, dzięki czemu jakość usług jest na najwyższym poziomie.

Szeroki asortyment – najwyższa jakość, atrakcyjna cena

GSMOK poszczycić się może tytułem hurtowni z największym asortymentem części serwisowych do telefonów w Polsce. Oferta jest stale poszerzana, tak, aby obejmowała jak największą gamę produktów – od oryginalnych oraz zamiennych części serwisowych, przez wyposażenie serwisu aż po przeróżne akcesoria do telefonów. Dzięki temu z powodzeniem zamówisz wszystkie produkty i podzespoły niezbędne do prowadzenia serwisu GSM – i to w bardzo atrakcyjnej cenie!

Szybka dostawa

Zespół hurtowni GSMOK dokłada wszelkich starań, aby zakupione podzespoły i akcesoria dotarły do klienta jak najszybciej. Z tego względu zamówienia złożone do 16 wysyłane są jeszcze tego samego dnia! Na terenie Warszawy można dodatkowo skorzystać z opcji Dostawa Warszawa, dzięki której towar otrzymasz tego samego dnia.

Hurtownia GSMOK oferuje także dodatkowe udogodnienia dla klientów zarejestrowanych. Dostają oni dostęp do promocji i programu lojalnościowego, w którym zbierane punkty za zamówienia można wymienić na kody rabatowe. Dodatkowo, przy dłuższej współpracy, możliwa jest negocjacja cen, dzięki czemu skutecznie zredukujesz koszty wyposażenia! Postaw na rzetelnego partnera w biznesie i wybierz hurtownię GSMOK! 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here