Lodówka side by side w aranżacji nowoczesnej kuchni

Lodówka to największe urządzenie AGD, którego rozmiar i funkcje musimy dopasować nie tylko do potrzeb domowników, ale też do rodzaju i planu kuchni. Jedym z ostatnich trendów jest lodówka side by side. Warto dowiedzieć się więcej na jej temat.

Remont kuchni to zawsze duże i wymagające przedsięwzięcie. Z powodu licznych instalacji i konieczności funkcjonalnego zaplanowania wnętrza, kuchnia jest jednym z „najtrudniejszych” pomieszczeń w domu. Miejsce szczególne zajmuje zaś lodówka, o czym poczytacie na stronie https://www.swiezystart.pl/. Dowiedz się, jakie funkcje powinna spełniać chłodziarko-zamrażarka, aby pasowała do nowoczesnej kuchni i ułatwiała nam codzienne życie.

Co to jest lodówka side by side?

Kiedy kupujemy sprzęt AGD, to chcemy, by były to urządzenia funkcjonalne, wysokiej jakości, spełniające nasze potrzeby, a do tego piękne. Dlatego coraz częściej instalujemy w kuchni lodówki side by side. To tzw. podwójna chłodziarka lub chłodziarko-zamrażarka o dużym rozmiarze, dająca dużo przestrzeni do przechowywanie żywności. Dlaczego przestrzeń jest tak ważna? Ponieważ pomaga redukować ilość marnowanego jedzenia, a także oferuje miejsce do przechowywania mrożonek czy nawet winiarkę. Każdy, kto ma dzieci wie, jak ważna jest możliwość mrożenia jedzenia na później oraz odpowiedniego chłodzenia gotowych dań.

Trzeba jednak pamiętać, że taka chłodziarka jest duża i wymaga przygotowania odpowiedniej przestrzeni w nowej kuchni. To rozwiązanie sprawdzi się w kuchniach otwartych na salon i jadalnię, gdzie nie ogranicza nas powierzchnia pomieszczenia. Taki układ pomieszczeń jest niemal standardem w nowym budownictwie, gdzie otwarty plan jest w cenie.

Jakie funkcje warto rozważyć kupując lodówkę?

Lodówka side by side może oferować wiele ciekawych funkcji, których pozbawione są klasyczne chłodziarki. Przykładowo chłodziarko-zamrażarka z podwójnymi drzwiami SSBSES 8486-21 Premium+ marki LIEBHERR dostępna jest do indywidualnej konfiguracji wnętrza. Klient może dobrać układ półek i rozwiązania, które umożliwią przechowywanie żywności czy win w oddzielnych przestrzeniach. Posiada między innymi komorę chłodniczą do win na 48 butelek oraz dwie oddzielnie strefy temperatur. Ponadto kostkarkę do lodu i funkcję automatycznego odszraniania.

Warto zwrócić uwagę na niezwykle praktyczne szuflady do przechowywania warzyw i owoców w technologii BioFresh. Dzięki niej możemy ustawiać temperaturę chłodzenia niezależnie dla każdej z szuflad i w ten sposób zachować na dłużej substancje odżywcze, świeżość, zapach oraz wygląd owoców, warzyw i ryb. Gwarancja świeżości z pewnością priorytetem w domu, gdzie są małe dzieci.

Sterylny design jest w modzie

Lodówki do mieszkania i domu Liebherr to jedne z najpiękniejszych i najbardziej nowoczesnych chłodziarek na polskim rynku. Mają charakterystyczny, minimalistyczny design i wykończenie ze stali nierdzewnej, co wpisuje się w modny trend na sterylne wnętrza. Sam Liebherr jest marką o wieloletniej historii, specjalizująca się w produkcji urządzeń chłodniczych. Firma wprowadziła wiele innowacji, dzięki którym codzienne czynności takie jak przyrządzania i przechowywanie jedzenia jest dużo łatwiejsze. Więcej na temat sprzętu znajdziecie na stronie https://www.swiezystart.pl/chlodna-perfekcja.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here