Przed nami czas letnich festiwali – jeden z ulubionych okresów miłośników dobrego brzmienia w całym roku. Zanim rozjedziecie się pod namiot, by oddać się urokom szalonych imprez plenerowych zobaczcie, jakie trendy będą w tym roku rządzić podczas festiwali odbywających się w kraju i za granicą.

Sukienki w stylu boho i romantyczne opaski w róże

Upalne poranki i popołudnia komfortowo jest spędzać w lekkich i zwiewnych sukienkach. Nie dość, że stylizacja prezentuje się szalenie romantycznie i stylowo, to jeszcze nie krępuje ruchów i pozwala zapewnić optymalny poziom wygody na wyjeździe. Całości uroku dodaje wianek wykonany z pianki, złożony z różnokolorowych kwiatuszków, które – z racji tego, że sztuczne – nie zwiędną po całodziennym chodzeniu po słońcu.

Rockowy plecak z metalowymi znaczkami

Te festiwalowiczki, które cenią sobie bardziej charakterny i drapieżny wygląd, mogą zaopatrzyć się w rockowe sukienki zapinane na zamek błyskawiczny. Klamry, ćwieki, nity – każdy z tych elementów jest bardzo mile widziany w rockowej, letniej stylizacji. Równie ciekawie prezentują się badziki z nazwami ulubionych zespołów. Znaczki metalowe do klapy można przypiąć do czarnej bawełnianej koszuli czy do kołnierzyka sukienki w grunge’ową kratę. Przypinki na zamówienie mają tę zaletę, że mogą prezentować dowolny nadruk. Sprawdzają się nie tylko podczas letnich festiwali, których uczestnicy lubią dzielić się na mniejsze podobozy i w ten sposób podkreślać swoją przynależność. Równie dobrze sprawdzają się także podczas obozów harcerskich czy zielonych szkół – pinsy metalowe producent sprawiają, że uczniowie i harcerze mogą łatwiej dzielić się na rywalizujące ze sobą drużyny. Znaczki metalowe producent można również przypinać do letnich toreb typu listonoszki oraz do męskich plecaków. Pozwalają nadać indywidualny charakter festiwalowej stylizacji i podkreślić temperament danej osoby. Znaczki metalowe na zamówienie to nieduży koszt, który pozwala wprowadzić do stroju więcej swobody oraz dać wyraz swoim osobistym preferencjom, światopoglądowi oraz przekonaniom.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here