Niekoniecznie w restauracji - niezwykłe pomysły na zaręczyny

Słowo zaręczyny uruchamia w głowie niemal automatycznie obraz stolika w restauracji oświetlonego świecami, bukietu czerwonych róż i delikatnej, nastrojowej muzyki w tle. Ale czy to jedyny sposób na wyrażenie swoich uczuć i propozycji wspólnej przyszłości? Oczywiście, że nie. Wystarczy odrobina fantazji, no i oczywiście znajomość preferencji wybranki by zaręczyny zmieniły się w wydarzenie, które będzie zapamiętane nie tylko dlatego, że „ona powiedziała tak”.

W plenerze, na wodzie lub na górskim szczycie

Nie ma dwóch jednakowych par i to zakochani najlepiej wiedzą, jaki sposób spędzania czasu najbardziej im odpowiada. Jednak, jeśli znajdzie się para, która uwielbia ruch i aktywność na świeżym powietrzu, tradycyjne zaręczyny mogą nie okazać się najlepszym rozwiązaniem. Jak zrobić to inaczej? Tak, jak dyktuje wyobraźnia i intuicja. Dla zapalonych wędrowców miejscem idealnym może być szczyt, który ma znaczenie dla wybranki albo klimatyczne górskie schronisko. Z kolei kajakarze mogą pomyśleć o zaręczynach w stanicy lub podczas spływu. A gdyby tak oświadczyć się na narciarskim stoku?

Wystarczy nieco starań by także takie plenerowe oświadczyny miały romantyczny charakter. Stworzą go zarówno płonące ognisko, jak i rozstawione lampki kempingowe. A co może być bardziej romantycznego niż schroniskowy wieczór przy kominku, przy dźwiękach gitary? Dla miłośników gór to może być idealne otoczenie na wyznanie swoich uczuć.

Zaręczyny z nutką szaleństwa

Romantyzm niejedno ma imię i w przypadku wielu osób wiąże się też z pewną dozą szaleństwa. Choć obsypanie wybranki płatkami róż lub zamówienie zespołu muzycznego z ulubioną piosenką jest krokiem w tym kierunku, to niektórzy potrzebują mocniejszych wrażeń.

Oświadczyny na rollercoasterze? Wybranka serca będzie krzyczeć z zachwytu. Szczegóły znajdziecie na stronie https://westerncamp.pl/oryginalny-pomysl-na-zareczyny-energylandia/.  A może wspólny skok ze spadochronem? Jeśli tylko druga połówka lubi tego typu atrakcje, to dlaczego nie. Dzięki tego rodzaju oprawie będzie to dzień, który na pewno zapadnie w pamięć i będzie tematem opowieści przez wiele kolejnych lat.

W wielu miejscach w Polsce, w tym także w Małopolsce można zorganizować niecodzienne oświadczyny. Niektórzy oświadczają się podczas nocnego spaceru z pochodniami, inni na zamku w towarzystwie rycerzy. Ofert nie brakuje, tym bardziej, że zwyczajne zaręczyny przestają wystarczyć coraz większej liczbie par.

Jednak niezależnie od tego, jak bardzo niezwykłe będzie samo wydarzenie, warto też pomyśleć o tym, co po „tak”. Niecodzienny nocleg będzie doskonałym uzupełnieniem zakręconych, szalonych i niezwykłych oświadczyn. Domki do wynajęcia Zator  w Małopolsce to punkt, gdzie można zakończyć wiele zaręczynowych wypadów. Blisko Krakowa, gdzie nie brakuje restauracji i lokali na tradycyjne zaręczyny, ale też po drodze z gór i w sąsiedztwie Energylandii. W Małopolsce zorganizować można takie zaręczyny, jakie tylko podpowiada wyobraźnia.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here