Monitoruj zwierzaka z powodu choroby i zranienia. Ponieważ zwierzęta nie mogą nam powiedzieć, kiedy są chore lub ranne, zależy nam, abyśmy na nich patrzyli i patrzyli na jakieś obrażenia.

Znanie normalnego zachowania psa jest bardzo ważne; jeśli są chore lub ranne, często będą działać w sposób nadzwyczajny, np. spania, wykraczania poza jedzenie, itp. Jeśli zaczną działać dziwnie, sprawdź je w razie jakichkolwiek obrażeń i pilnuj żywności i wody; jeśli przestaną jeść lub pić, lub mają oczywiste rany, które dotyczą ciebie, a następnie zabierz je do weterynarza.

Upewnij się, że zwierzę ma wszystkie odpowiednie szczepionki i inne leki zapobiegawcze, sugerowane przez lekarza weterynarii, takie jak pigułki na robaki serca dla niektórych psów. Główną częścią opieki nad zwierzakiem jest szkolenie. Szkolenie ma zasadnicze znaczenie dla bezpieczeństwa zwierzęcia i ludzi, którzy z nim współdziałają.

Jeśli masz kota na mieszkanie, skrzynka na śmieci jest bardzo ważna od samego początku. Musisz nauczyć swojego kota używać pudła na śmieci i pomyśleć o tym jako jedynym miejscu do zrobienia niezbędnego biznesu. W ściankach śmieci potrzeba częstego czyszczenia (raz lub dwa razy dziennie, w zależności od kota). Karmienie jest około 2 lub 3 razy dziennie, znowu, w zależności od kota. Woda powinna być dostarczana w sposób ciągły.

Psy muszą być przeszkolone, aby zrozumieć właściwe zachowanie, np. Gdzie iść do łazienki, a nie skakać na ludzi, gdy wchodzą do domu. Ważne jest, aby właściciel ustalił kontrolę, ale nigdy nie był w obraźliwy ani szkodliwy sposób na zwierzę.

starovka.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here