Jeśli chodzi o ozdoby do wnętrz naszych domów i mieszkań, w przeważającej większości przypadków wiążą się one wyłącznie z walorami natury estetycznej. To dużo, jednak  czasami potrzebujemy czegoś więcej. W przypadku artykułów, które mają być funkcjonalne, nie zawsze potykamy niestety odpowiednią jakość wykonania. Czy dałoby się w jednym produkcie połączyć zalety natury praktycznej i estetycznej, czy jest to w ogóle możliwe? Jak najbardziej tak!

Rozwiązanie na medal!

Okazuje się bowiem, że to właśnie parawany do pokoju (www.fototap.pl/parawany) sprawdzą się idealnie, zachwycając najbardziej wymagających odbiorców szeregiem zalet, z jakimi mamy w tym przypadku do czynienia. Mowa chociażby o tym, że możemy dzięki nimi odseparować od siebie przestrzenie o różnym przeznaczeniu. Gdy bowiem w jednym pokoju zamieszkuje dwoje dzieci, uwielbiają one bawić się razem wesoło przez cały dzień, jednak kiedy przychodzi pora na wieczorne uspokojenie i relaks, i one potrzebują nieco samotności i intymności. Wtedy wystarczy tylko postawić parawan (który jest wszak mobilny, zatem wraz z nastaniem poranka po prostu przestawimy go w inne miejsce).

To również bardzo dobre rozwiązanie w przestrzeni publicznej. Kiedy na przykład pragniemy w salonie kosmetycznym lub też przychodni oddzielić od siebie część przeznaczoną tylko dla personelu od tej dla pacjentów czy klientów, po prostu decydujemy się na zakup parawanu – to działa!

Ten typ przenośnej ścianki o charakterze dekoracyjnym bardzo dobrze sprawdza się także w kawalerkach. Tam bowiem pokój dzienny ma cały szereg funkcji, służy jako sypialnia, miejsce do przyjmowania gości, przestrzeń, w której można się zrelaksować, ale i pracować. Możemy właśnie dzięki parawanowi pokojowemu odgrodzić chociażby fragment pokoju, w którym pracujemy albo część sypialną. To się sprawdza!

Jak kształtują się ceny?

na szczęście wcale nie trzeba nadwyrężać  mocno budżetu domowego, by zafundować sobie ten funkcjonalny i nowoczesny (choć posiadający wielowiekowa historię) rodzaj przenośnego mebla. Już za kwotę rzędu 400 złotych może on się stać naszą własnością. Gdy wybierzemy egzemplarz idealnie dopasowany do danej przestrzeni pod względem kolorystyki i stylu, będzie się komponował naprawdę genialnie. Warto nabyć taki model, który będzie jednocześnie bardzo trwały, solidnie wykonany i wytrzymały, bowiem dzięki temu zyskujemy stuprocentową pewność tego, że posłuży nam on przez wiele lat, pozostając niezmiennie w idealnym stanie, czyli dokładnie takim, w jakim był w dniu zakupu. Walory estetyczne i praktyczne w jednym? Jak najbardziej!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here