jedzenie z dostawą do domu

Zdrowe odżywianie jest dzisiaj jednym z kluczowych wyzwań, a jednocześnie trendów. Szczególnie, jeżeli spojrzymy na duże miasta i młode, dobrze zarabiające osoby. Fitness, sport i dbanie o siebie to dla wielu dzisiaj klucz do szczęścia. Tematyka dietetyczna i dotycząca odżywiania jest niezwykle popularne, w Internecie znajdziemy setki stron w tej tematyce, w portalach społecznościowych królują trenerzy personalni i influencerki, które służą poradami dot. zdrowego żywienia. W efekcie także tzw. diety pudełkowe, czyli indywidualnie dostosowany catering staje się coraz bardziej popularne.

Ulubione potrawy i dobrany bilans kalorii

Wiele osób decyduje się na skorzystanie z cateringu pudełkowego, ponieważ jest to znacznie łatwiejsze, niż samodzielne przygotowywanie posiłków. Szczególnie, jeżeli weźmiemy pod uwagę np. studentów, czy singli, którzy prowadzą samodzielne gospodarstwo domowe. Dieta pudełkowa może być także opłacalna ekonomicznie. Jeżeli policzymy koszt np. 20-dniowego zamówienia (każdy dzień, to w zależności od preferencji – od 4 do 5 posiłków) i koszt codziennych zakupów – to sumy będą podobne. Dodatkowo, jeżeli mamy catering pudełkowy, to wtedy odpadają nam jakiekolwiek dodatkowe koszty jedzenia na mieście. Dostajemy codziennie spore porcje zdrowego jedzenia, dodatkowo zbilansowane pod oczekiwany przez nas bilans kaloryczny, więc jesteśmy syci i nie musimy dojadać bułkami, czy kefirami. Catering dietetyczny w Gdańsku rozwija się bardzo szybko, dlatego możemy korzystać z szerokiego zestawu ofert różnych firm. Na pewno dostępne są także specjalnie dedykowane diety dla wegetarian i wegan, których liczba rośnie.

Zupy, dania główne i zdrowe przekąski

Jak wygląda przykładowy dzienny zestawy posiłków przy wyborze cateringu pudełkowego? Jest on dosyć różnorodny i ciekawy. W przypadkach wielu firm możemy sami wybierać spośród 2-3 opcji posiłków poprzez np. dedykowaną aplikację mobilną. Śniadanie to bardzo często zdrowie fit placki, które będą miłym urozmaiceniem dla kanapek z serem i szynką. Pierwsza przekąska to np. różnego rodzaju kremy, musy i zdrowe mini-desery przygotowywane z owoców. Obiad składa się najczęściej z solidnej porcji białka (mięso lub ryba) oraz tzw. side-dishów – czyli kaszy, ziemniaków oraz surówki. Kolejne posiłki często składają się z zup lub warzywnych przekąsek. Kolacja może natomiast składać się z mini szaszłyków, pożywnych i świeżych spring-rollsów, czy zielonego koktajlu. Wybierając catering dietetyczny mamy pewność, że nasza dieta nie będzie nudna!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here