Trójmiejskie lokale gastronomiczne

0
1595

Trójmiasto należy do ścisłej czołówki na gastronomicznej mapie Polski. Rozwijająca się branża turystyczna przyspieszyła również rozwój gastronomii, tak aby zaspokoić rosnące zapotrzebowanie ze strony klientów z całego świata. Zarówno w Gdyni jak i Sopocie i Gdańsku znaleźć można wiele punktów w których na najwyższą ocenę zasługują nie tylko potrawy, ich sposób podania i świeżość produktów, ale również wystrój wnętrz, muzyka, atmosfera czy nawet kompetencja i wygląd personelu.

Najpiękniejsze lokale w Trójmieście

Restauracja L’Entre Ville w Sopocie zachwyca pięknym, niebanalnym wnętrzem. Uwagę zwracają liczne egzotyczne rośliny i eleganckie meble. Dzięki dodatkom i kolorystce w restauracji panuje przyjemny nastrój, podkreślony przez odpowiednie oświetlenie. Goście chwalą również zachowanie obsługi, która stara się jak najlepiej obsłużyć klientów. Restauracja serwuje wykwitną kuchnię francuską i europejską na bardzo wysokim poziomie. W tym miejscu często organizowane są różne okolicznościowe przyjęcia.

Kolejnym przykładem miejsca, w którym właściciele zadbali o każdy szczegół jest Restauracja Manca, znajdująca się również w Sopocie i zajmująca piękny budynek tuż przy samej plaży. W miejscu tym podawane są  owoce morza  i wykwintne inne dania rybne. Restauracja zadbała jednak również o specjalne dania dla dzieci, oraz możliwość łączenia rożnych dań ze sobą. Miejsce to charakteryzuje przyjemny nastrój, który podkreśla dobrze dobrana muzyka i wystrój wnętrza. Uwagę zwraca także fachowa, dyskretna obsługa, oraz przestronny parking, które stanowi duże udogodnienie. Jest to idealna restauracja na spotkanie we dwoje, lub w większym gronie.

W Gdańsku na uwagę zasługuje Restauracja Ritz, serwująca współczesną kuchnię fusion.Odwiedzający chwalą wybitną kuchnię, możliwość degustacji oraz dopracowany do perfekcji sposób podania potraw, który zachęca do próbowania kolejnych dań. Obsługa jest na b. wysokim poziomie, kompetentna oraz uprzejma, zaś kameralny, pełen elegancji wystrój pozwala odpocząć i delektować się potrawami

Podobny wysoki poziom prezentuje Restauracja Sztuczka w Gdyni,serwująca eleganckie, wykwintne dania. Uwagę zwraca wspaniały sposób podania serwowanych potraw oraz uprzejma obsługa. Jest to restauracja na specjalne okazje ze świetnym, przytulnym klimatem.

Dbałość o detale w trójmiejskich lokalach gastronomicznych

Właściciele wymienionych wyżej kilku lokali gastronomicznych już od początku ich tworzenia dbali o istotne detale. Prócz istotnych dla gości czynników rzuca się w oczy między innymi odzież gastronomiczna, czy staranna obsługa.

Przykłady dedykowanych dla branży rozwiązań można znaleźć tutaj: https://www.maroni.pl/odziez-kucharska.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here