Różowe cienie do powiek

Makijaż oczu wykonywany jest każdego dnia przez bardzo wiele kobiet. Posiadają one w kosmetyczkach wiele rodzajów i kolorów cieni, które połączone ze sobą mogą dać doskonały efekt. Odpowiednio wykonany makijaż oczu może sprawić, że będzie ono optycznie powiększone, kolor tęczówki zostanie podkreślony, a opadająca powieka nie będzie tak widoczna. Najnowszym trendy, jeśli chodzi o kolory cieni do powiek, są wszelkiego rodzaju kolory pastelowe, a najczęściej różowe. Połączone z innymi kolorami typu nude sprawiają, że makijaż jest delikatny i naturalny. Oczywiście różowy cień można skomponować z bardziej wyraźnymi kolorami i tym samym stworzyć bardzo intensywny efekt.

Rodzaje różowych cieni do powiek

Duży wybór mamy oczywiście w kolorach i odcieniach, bowiem wyróżniamy amarantowy, arbuzowy, biskupi, cyklamen, eozyna, łososiowy, magneta, malinowy, róż indyjski, róż pompejski, róż wenecki, a także rubinowy. Ponadto cienie do powiek różnią się konsystencją. May cienie w kamieniu, które są najbardziej popularne i najczęściej używane. Ich zaletami są niewątpliwe łatwa aplikacja, intensywność kolor, a także wydajność. Wysokiej jakości różowe cienie do powiek, maja ładne, żywe kolory i nie osypują się podczas aplikacji. Cienie w pudrze dają perfekcyjne efekty, ale w momencie, kiedy dojdziemy do wprawy podczas ich aplikacji, inaczej większość produktu osypie się na nasza twarz lub ubranie. Porada – nakładając cień sypki pędzelkiem, za każdym razem postukaj nim w opakowanie, aby nadmiar produktu spadł. Wyróżniamy także cienie w kremie, jednak są one zdecydowanie rzadziej wybierane. Mają zdecydowanie bledsze kolory oraz nieładnie gromadzą się w załamaniach powieki. Jednak perłowe kolory cieni w kremie dają zaskakujące efekty i są doskonałym dopełnieniem makijażu innymi rodzajami cieni.

Gdzie kupować różowe cienie do powiek?

Duży wybór odcieni tego koloru znajdziemy w drogeriach, obecnie w każdym mieście znajduje się przynajmniej jedna. Na półkach znajdziemy nie tylko pojedyncze cienie, ale również palety połączonych i skomponowanych ze sobą kolorów i odcieni.

http://www.takeitizzy.pl/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here