Senior na kwarantannie

Rozwijająca się i postępująca epidemia Koronawirusa zmusiła większość osób do pozostania w domach. Zdalna praca, wirtualne lekcje, wiele zmian i obostrzeń, do których dla bezpieczeństwa należy się dostosować. Szczególnie narażone na epidemię są osoby starsze, dlatego to one powinny zostać objęte szczególną opieką. W sklepie Bezpieczna Rodzina https://bezpiecznarodzina.pl/ znajdziesz praktyczne urządzenia, które dzięki naszej dedykowanej aplikacji zainstalowanej na telefonie opiekuna, pomogą w zdalnej ochronie rodziców i dziadków. W dobie ograniczenia kontaktu bezpośredniego, kiedy seniorzy bardziej niż kiedykolwiek czują się samotni, warto podarować im komfort i pewność, że w razie potrzeby szybko otrzymają niezbędną pomoc.

Bezpieczna Rodzina dla wszystkich seniorów

Bezpieczna Rodzina dla wszystkich seniorów

Smartwatch z GPS dla osób starszych BS.01 oraz praktyczna i wygodna opaska GPS z SOS BS.02 to urządzenia, które zapewnią seniorowi komfort i dadzą mu gwarancję, że nie jest sam. Ułatwią mu kontakt z dziećmi, czy wnukami, a w razie czego nawet przypomną o lekach. Oba urządzenia wyposażone są w przyciski SOS, po których użyciu, wysyłane jest natychmiastowe powiadomienie o zagrożeniu na telefon opiekuna. Twój senior źle znosi kwarantannę? Obawiasz się o jego zdrowie? Zdarza się, że z babcią lub dziadkiem długo nie ma kontaktu? Nowoczesne gadżety ze sklepu Bezpieczna Rodzina pomogą Ci zawsze trzymać rękę na pulsie.

Bezpieczny Senior, szczęśliwy senior

szczęśliwy senior

Urządzenia działają w połączeniu z dedykowaną aplikacją Bezpieczny Senior. Po jej zainstalowaniu opiekun nie tylko otrzyma alarmowe powiadomienie SOS, jeżeli bliski użyje odpowiedniego guzika. W telefonie bez problemu sprawdzi także bieżącą lokalizację i historię miejsc, w których znajdowała się starsza osoba. W dobie Koronawirusa pilnowanie tego, by seniorzy nie wychodzili z domu, powinno być priorytetem każdego, kto ma w swojej rodzinie wiekowe osoby. Warto zaznaczyć, że urządzenia dostępne w sklepie Bezpieczna Rodzina mogą z powodzeniem zastąpić telefon komórkowy, ponieważ umożliwiają przeprowadzenie rozmowy. Kolejną ważną funkcją, zwłaszcza w czasie epidemii, są strefy bezpieczeństwa. Wyznaczając strefę dom, wiesz na pewno, że Twój bliski nie opuszcza kwarantanny. Jeżeli natomiast wyjdzie poza danym obszar, natychmiast zostaniesz o tym powiadomiony.

Bezpieczna Rodzina – dlaczego warto?

Bezpieczna Rodzina

Bezpieczna Rodzina to ekosystem, który został stworzony, by chronić i sprawować jeszcze lepszą opiekę nad wszystkim, co w Twoim życiu jest wartościowe i cenne. Z nami jeszcze lepiej ochronisz swoje dzieci, rodziców, czy dziadków. Będziesz miał jeszcze większą kontrolę nad swoim zwierzakiem, domem, firmą, czy cennymi rzeczami. Naszym usługom zaufało już 1 Milion Klientów. Ciągły rozwój i inwestycje w projekty związane z bezpieczeństwem powodują, że nasze aplikacje i urządzenia są coraz nowocześniejsze i coraz bardziej funkcjonalne. Idziemy z duchem czasu, cały czas zapewniając wysoki poziom naszych rozwiązań. Bezpieczna Rodzina to szczęśliwa rodzina – dołącz do nas!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here