Na początku października br. otworzono w Redzikowie salon pokazowy firmy AJ Produkty. Wszystkim zainteresowanym stworzono tym samym możliwość zapoznania się z bogatą ofertą nowoczesnych i funkcjonalnych produktów dla rozmaitych miejsc pracy.

Przedsiębiorstwo AJ Produkty działa na polskim rynku od 1999 roku. Stworzyło tysiące ergonomicznych, funkcjonalnych i dopasowanych optymalnie do potrzeb użytkownika stanowisk pracy. Dokonało tego we współpracy z najlepszymi europejskimi specjalistami, projektantami mebli, logistykami oraz ekspertami z zakresu BHP i medycyny pracy. Na rynku międzynarodowym przedsiębiorstwo działa od przeszło 40 lat, nie tylko dbając o wysoką jakość produktów (potwierdzoną certyfikatami jakości ISO), lecz również pamiętając o bezpieczeństwie i środowisku naturalnym. Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów, przedsiębiorstwo AJ Produkty wciąż poszerza swój asortyment, pozostając liderem na rynku wyposażenia biur, zakładów przemysłowych oraz magazynów i przebieralni.

Showroom AJ Produkty w Redzikowie

Na początku października tego roku, w Redzikowie, w Słupskiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej, miało miejsce uroczyste otwarcie salonu pokazowego przedsiębiorstwa AJ Produkty. Wśród zaproszonych gości nie zabrakło prezydenta Słupska, przedstawicieli sąsiadujących gmin oraz kluczowych klientów, którzy od lat korzystają z wyrobów firmy. Przedstawiciele AJ Produkty zaprezentowali przybyłym gościom bogaty wybór rozwiązań ułatwiających pracę, adresowanych zarówno do pracowników biurowych, jak i do zakładów produkcyjnych czy magazynów.

Wszyscy zainteresowani nowoczesnymi produktami do środowisk takich, jak biuro, zaplecze konferencyjne, warsztat, przebieralnia czy przestrzeń magazynowa, mogą odwiedzić showroom AJ Produkty od poniedziałku do piątku, w godzinach od 8:00 do 16:00. Równie ciekawym doświadczeniem pozwalającym osobiście ocenić funkcjonalność i ergonomiczne zalety oferowanych przez firmę wyrobów, jest możliwość przyjrzenia się im podczas codziennego użytkowania przy stanowiskach biurowych.

Jakość, komfort, ergonomia

Przedsiębiorstwo AJ Produkty, założone w 1975 roku w Szwecji, należy do Grupy AJ. W jej skład której wchodzi obecnie 26 spółek handlowych i produkcyjnych, zlokalizowanych w 19 krajach Europy. Od początku swojej działalności przedsiębiorstwo dokłada wszelkich starań, aby dostarczyć klientom najwyższej jakości produkty w korzystnych cenach. W związku z tym większość asortymentu firmy AJ Produkty powstaje w zakładach własnych. Nad jakością produktów czuwają pracownicy nowoczesnych fabryk w Polsce i na Słowacji. Najlepsi designerzy z Działu Designu dbają zarówno o wizualną stronę produktów, jak również o ich funkcjonalność i ergonomię – ta ostatnia wartość stała się w ostatnich latach jednym z najistotniejszych elementów aranżacji stanowisk pracy. Wywierając bezpośredni wpływ na samopoczucie i stan zdrowia pracowników, ergonomiczne rozwiązania w firmach, przekładają się z jednej strony na efektywność i jakość świadczonej przez nich pracy, z drugiej – zmniejszają koszty pracodawcy związane z absencją chorobową pracowników, widocznie działając na korzyść firmy.

Wyposażenie nie tylko do biur

Oprócz rozmaitych rozwiązań do biur i zapleczy konferencyjnych, przedsiębiorstwo AJ Produkty oferuje swym klientom również kompleksowe wyposażenie przeznaczone do szatni i przebieralni, zarówno w szkołach, jak i w biurach czy obiektach sportowych. Maty podłogowe redukujące ryzyko pośliźnięć na mokrych powierzchniach, odpowiednie oświetlenie, szafy na ubrania i rzeczy osobiste, ławki, a nawet produkty do pralni – wszystko to również jest dostępne w ofercie firmy AJ Produkty.

Asortyment przedsiębiorstwa AJ Produkty to bogaty wybór optymalnych rozwiązań adresowanych do wielu środowisk pracy. Salon pokazowy to doskonała okazja, by się im przyjrzeć.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here