Skóra dla niej i dla niego

0
1520

Skórzane akcesoria charakteryzują się nieprzemijającą urodą i zawsze cieszą się ogromną popularnością. Jeśli i wy znajdujecie się wśród osób, które chciałyby uzupełnić swoją kolekcję dodatków o przedmioty skórzane, bez wątpienia możemy polecić wam wyjątkowe paski i portfele.

Skórzane paski damskie i męskie

Paski wykorzystywane są przez was każdego dnia? Przytrzymują i ozdabiają jednocześnie spodnie od garnituru, sportowe spódnice czy może raczej sprawdzają się przy dżinsach?

Niezależnie od waszych odpowiedzi, jedno jest pewne: paski przydają się dosłownie każdego dnia zarówno mężczyznom, jak i kobietom. Z czego wynika ich popularność?

Przede wszystkim z uniwersalności i ogromnej ilości stylizacji, w których można – a czasem wręcz trzeba – je wykorzystać. Kilka z nich zostało już zaprezentowanych: strój biznesowy i wieczorowy, sportowy czy codzienny – każdy prezentuje się lepiej z paskiem. Dzięki niemu nie zsuwa się i nie przemieszcza nieoczekiwanie, a u kobiet pozwala wyeksponować talię. Pasek nie tylko sprawia, że ubranie lepiej do niej przylega, ale jeszcze przyciąga w jej kierunku wzrok, zwłaszcza jeśli ma wyrazisty kolor.

Pasek skórzany męski zazwyczaj jest szerszy i masywniejszy niż damski. Często posiada większą klamrę, może go też ozdabiać więcej okuć. Istotna różnica pojawia się w kolorze – zazwyczaj męskie paski mają klasyczne barwy, takie jak brązowy i czarny, czasem granatowy. Ich głównymi ozdobami są wyraziste przeszycia. W przeciwieństwie do nich damskie akcesoria częściej mają żywe i niestandardowe kolory, takie jak fioletowy czy pomarańczowy. Odznacza je przede wszystkim mniejsza szerokość i delikatność wykonania.

Portfele niezbędne na co dzień

Kolejnym przedmiotem, który niezbędny jest w codziennym życiu, jest portfel. To wyjątkowo mocno eksploatowane akcesorium, które nawet kilkanaście razy dziennie może być wyciągane z torby, plecaka lub kieszeni, a następnie chowane. Równie często jest otwierane – żeby wyjąć monety, banknoty, karty bankowe, dokumenty, bilety i karty wstępu… A może by znaleźć tam podręczne notatki? Każde z was może trzymać tam nawet dziesiątki rzeczy, co w praktyce oznacza naprawdę częste użytkowanie.

Właśnie z powodu tak duże eksploatacji, warto wybrać skórzany portfel damski lub męski. Skóra odznacza się wyjątkowo wysoką odpornością, w tym na uszkodzenia mechaniczne i warunki zewnętrzne. Dlatego nawet użytkowany wiele razy dziennie i w różnorodnych okolicznościach nie ulegnie zniszczeniu. To przedmiot, który jest naprawdę ponadczasowy!

Do tego odznacza się charakterystyczną urodą i miękkością, która nadaje mu ekskluzywnego charakteru. Jeśli więc zdecydujemy się właśnie na takie portfele, wyróżniamy się spośród osób, które wybrały dla siebie inne, mniej wyszukane materiały. Bez wątpienia każdy zwróci na to uwagę. Taka inwestycja na pewno się opłaci.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here