Skup książek – Trójmiasto

Czytanie książek to dla wielu osób najlepszy sposób na spędzanie wolnego czasu. Literaturę, która znajduje się w kręgu naszych zainteresowań, wypożyczamy w bibliotece, kupujemy, albo otrzymujemy w prezencie. Nie każda książka jest jednak w stanie przypaść nam do gustu. Zamiast więc trzymać ją w nieskończoność na półce, lepiej podarować jej drugie życie i np. sprzedać. Skup książek – Trójmiasto ułatwia to zadanie i pozwala na szybką i bezproblemową sprzedaż książek online. Wybierając opcję możesz sprawnie uporządkować domową biblioteczkę.

Na jakich zasadach działa internetowy skup książek – Trójmiasto?

Internetowy skup książek to w ostatnim czasie najpraktyczniejsze rozwiązanie, które pozwala szybko i wygodnie pozbyć się niepotrzebnej literatury z domu. Nie musisz nigdzie jechać, ani dzwonić, aby uzyskać informacje, czy możesz i za ile sprzedać swoje książki. Wystarczy, że odwiedzisz stronę SkupSzop.pl, a następnie w zakładce „sprzedaj książki” podasz trzynasto znakowy numer ISBN książki. Numer znajdziesz na tylnej okładce książki (bezpośrednio pod kodem kreskowym).

Po dodaniu wszystkich książek, które chcesz sprzedać, powinieneś podać swoje dane niezbędne do sprzedaży. Warto przy tym wiedzieć, że SkupSzop.pl określa minimalną kwotę skupu publikacji. Jest to 40 zł. Skup nie narzuca przy tym maksymalnej kwoty, dlatego możesz sprzedać tyle książek, ile tylko zechcesz.

Nadesłana przez Ciebie literatura zostaje wyceniona. Przy czynności tej brane są pod uwagę różne czynnik. Jest to m.in. aktualna cena rynkowa, zapotrzebowanie na daną książkę oraz stan magazynowy. Są to przy tym szybko zmieniające się czynniki, dlatego wycena obowiązuje na dzień składania oferty. Jeśli zdecydujesz się na zaproponowaną cenę, to pieniądze ze sprzedaży zostaną wypłacone w ciągu 24 godzin (licząc od momentu zweryfikowania przesyłki). Środki mogą trafić na Twój numer konta bankowego, albo na konto wybranej fundacji.

Jakie książki możesz sprzedaż na SkupSzop.pl?

SkupSzop.pl to idealne miejsce dla osób, którym zależy na szybkiej i wygodnej sprzedaży książek w każdym stanie. Skup chętnie odkupi od Ciebie nowe i używane książki w dobrym stanie oraz te, które mają widoczne ślady użytkowania. Nie ma przy tym znaczenia gatunek literatury, której chcesz się pozbyć – skup przyjmuje przy tym nawet szkolne podręczniki.

W SkupSzop.pl możesz nie tylko sprzedać, ale również kupić nowe książki w atrakcyjnych cenach. Przechodząc np. do zakładki „wyprzedaże”, znajdziesz ogromny wybór publikacji i podręczników szkolnych za kilka lub kilkanaście złotych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here