Lubimy wygrywać. Jest to wpisane w skomplikowaną naturę człowieka, który zawsze dąży do tego, by być na podium. Tę tak mocno zarysowaną potrzebę wykorzystują w pewien sposób kampanie reklamowe oraz programy lojalnościowe. Poza tym chętnie i często bierzemy udział w konkursach zarówno takich lokalnych – niemalże festynowych, jak i wirtualnych czy chociażby gramy w kultowego totolotka. I być może czasami walczymy o lizaka, ale zazwyczaj marzymy o wygranej, która zmieni nasze życie. Dlatego każda kumulacja powoduje, że przed kolekturą ustawiają się kolejki chętnych na wielkie pieniądze. Poza tym na rynku możemy znaleźć tysiące konkursów i akcji promocyjnych, w których możemy wygrać sprzęt elektroniczny, samochody, wycieczki czy chociażby głosować na to, które dziecko ma znaleźć się na pudełku z czekoladkami.

Po co są konkursy?

Przede wszystkim konkursy służą promocji marki, dlatego tak chętnie są wykorzystywane przez wiele firm. W takich wypadkach to zaufanie potencjalnych klientów jest ważniejsze niż zyski z kuponów czy SMS-ów. Po drugie, zapewniają potrzebę rywalizacji. Stąd tak duża popularność portali takich jak e-Konkursy.info, które pozwalają na doskonałą zabawę i dodatkowo umożliwiają zdobycie naprawdę ciekawych nagród. Sama rozpiętość tematyczna jest ogromna – od koncertów i książek poprze elektronikę do wycieczek. Każdy gracz w związku z tym może wybierać spośród setek propozycji. Żeby wygrać – trzeba być zaangażowanym i aktywnym, trzeba poświecić dużo czasu na zapoznanie się z regulaminami i dokładnymi wytycznymi, a przede wszystkim należy znaleźć najlepszy portal, który zbiera informacje o wszystkich aktualnych konkursach.

Wybieranie odpowiednich konkursów

Przyjazny interfejs pozwala swobodnie poruszać się po stronie portalu. Bez problemu znajdziemy interesującą nas branżę spośród różnych dziedzin takich jak literatura, muzyka, fotografia czy kulinaria. Poza tym możemy dokonywać selekcji ze względu na źródło, z którego pochodzą oraz oczywiście na czas, który został do zakończenia lub grupę docelową. W opisach konkursów znajdziemy wszystkie ważne informacje i co najważniejsze, żeby z nich korzystać, nie trzeba się logować.

Ta opcja pomaga jednak dostosować stronę do oczekiwań. Dzięki rejestracji program przypomni o zbliżającym się zakończeniu konkursu, a my sami możemy zaplanować czas. Taka personalizacja kalendarza jest bardzo ważnym elementem, ponieważ pozwala nie przegapić chociażby terminu odebrania nagrody. Poza tym zalogowani użytkownicy mogą korzystać z forum i wymieniać się doświadczeniami o konkursach, ale również też o sprawach codziennych.

Jak mówi przysłowie, żeby wygrać trzeba grać. Nowoczesne portale z konkursami to doskonały pomysł dla wszystkich, którzy lubią tego typu zabawy, pomysł, który przynosi realne nagrody.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here