Stempel na życzenie

Przed wiekami pieczęć była atrybutem władzy świeckiej i kościelnej i zabezpieczano nią ważne dokumenty. Dzisiaj pieczątka to niezbędny atrybut każdego, kto założył firmę, niezależnie od tego, czy prowadzi działalność gospodarczą jednoosobową, czy jest prezesem olbrzymiej korporacji. Z pieczątek także korzystać mogą osoby prywatne, na przykład te, które wysyłają duże ilości tradycyjnych listów albo kartek, albo chcą oznaczyć swój księgozbiór indywidualnych ex-librisem.

Zamawianie pieczątek przez on-line
Tak jak wiele towarów, również pieczątki można zamówić przez Internet. Przykładem producenta pieczątek, który w ten sposób obsługuje klientów jest http://www.stampler.pl/. Dzięki bardzo prostej aplikacji można bez wychodzenia w domu i na spokojnie zaprojektować własną pieczątkę, wybrać ilość wierszy, grafikę, określić model automatu pieczątki, a także kolor obudowy czy kolor tuszu. Tradycjonaliści mogą też zdecydować się na pieczątkę na kołku z osobną gąbką na tusz, pieczątkę lekarską, kieszonkową lub okrągłą. W firmie z tak szerokim asortymentem pieczątek nie ma żadnych ograniczeń.

Błyskawiczne wykonanie i najwyższa jakość
Zaprojektowana przez nas i zamówiona do godziny 15:00 pieczątka jest gotowa już następnego dnia roboczego. Można odebrać ją osobiście w punkcie – a tych w całej Polsce jest kilka tysięcy, lub zamówić wysyłkę pod wskazany adres. Tak łatwy proces zamawiania i odbioru gotowego produktu, to nie jedyne zalety tego akurat producenta pieczątek. Klienci cenią także to, że każda pieczątka jest wyraźna, wygodna, zwłaszcza ta w wersji automatycznej i kieszonkowej. Liczy się także to, by pieczątka był niebrudząca, niezawodna i w przystępnej cenie.

http://www.inwestycjawkadry.pl/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here