Niewątpliwie rozmiar członka należy do tematów tabu. Jaki rozmiar jest odpowiedni? Czy możliwe jest trwałe powiększenie penisa? Jakie są sposoby powiększania penisa i czy są one bezpieczne? Ten artykuł rozwieje Twoje wątpliwości odnośnie rozmiaru penisa.

Rozmiar penisa w świetle badań

Wiele ciekawych informacji na temat rozmiaru penisa dostarcza badanie prof. Zbigniewa Izdebskiego. Większość bo, aż 83,7% mężczyzn jest zadowolonych z rozmiaru swojego przyrodzenia. Średni rozmiar deklarowany przez respondentów to 17,26cm. Co trzeci mężczyzna uważa, że zadowolenie seksualne partnerki zależy od rozmiaru członka. Takie samo zdanie wyraziła co czwarta kobieta. Mężczyźni mający kompleks rozmiaru penisa, najczęściej skupiają się na jego długości. Badanie Russella Eisenmana z Uniwersytetu w Teksasie udowadnia, że istotniejsza od długości jest jego grubość – tak odpowiedziało 45 z 50 ankietowanych kobiet.

Źródło: https://wiecejmeskosci.pl/jak-powiekszyc-penisa

Metody powiększania penisa

 • Ćwiczenia
  Rozpocząć należy od najstarszej metody, czyli ćwiczeń powiększających. Metoda stosowana była już wieki temu przez Arabów. Jedynym z najbardziej popularnych ćwiczeń jest „Jelqing”. Polega na rozciąganiu penisa zsuwając dłoń od nasady penisa, aż do jego żołędzi. Efektem jest nabrzmienie tkanek członka pod wpływem napływającej krwi. Ćwiczenie wykonywane regularnie pozwala na zwiększenie pojemności tkanek, na wskutek czego następuje powiększenie penisa. Podczas wykonywania ćwiczenia członek powinien pozostawać w stanie zwisu, w przypadku wystąpienia erekcji należy je przerwać.
 • Tabletki
  Mimo, iż ćwiczenia nie wymagają nic więcej jak poświęcenia odrobiny czasu oraz samozaparcia, większą popularność zyskały tabletki na powiększenie penisa. Koszt miesięcznej kuracji nie jest wygórowany, dlatego jest to świetne rozwiązanie dla nawet najbardziej leniwych. Tabletki zawierają ekstrakty z ziół oraz niezbędne mikroskładniki, stymulując wytwarzanie tlenku azotu oraz hormonów. Dodatkową zaletą tabletek jest zwiększenie poziomu libido.
 • Urządzenia powiększające
  Kolejną metodą jest powiększanie za pomocą specjalnych urządzeń – pompek lub ekspanderów. Pompki  wytwarzają podciśnienie, w skutek którego dochodzi do mikrouszkodzeń. Następnie tkanki regenerują się oraz rozrastają. Ekspandery natomiast działają poprzez rozciąganie członka, na podobnej zasadzie co ćwiczenia. Urządzenie zakłada się na penisa oraz odpowiednio reguluje siłę naciągającą. Ekspandery zazwyczaj są skonstruowane tak, aby nie były widoczne pod ubraniem oraz nie ograniczały swobodnego poruszania się.
 • Operacja
  Ostatnim sposobem powiększenia penisa jest zabieg chirurgiczny. Metoda jest dość niebezpieczna, ponieważ istnieje możliwość wystąpienia poważnych skutków ubocznych (osłabienia erekcji lub nawet stałej impotencji). Ze względu na ryzyko, stosowana jest jedynie w skrajnych przypadkach.

Przeczytaj koniecznie: Jak powiększyć penisa – 5 metod na powiększanie penisa

Czy warto powiększyć penisa?

Mniejszy rozmiar penisa, nie oznacza, że nie zadowolisz swojej kobiety. Może wyeliminować Cię z niektórych pozycji seksualnych, jednak z pewnością znajdziesz takie, w których w pełni zaspokoisz pragnienia swojej partnerki. Zaspokojenie potrzeb seksualnych jest jedną z fundamentalnych potrzeb człowieka. Jeśli któraś ze stron nie jest usatysfakcjonowana należy znaleźć rozwiązanie. Racjonalnie patrząc, w większości przypadków możliwe jest powiększenie penisa o 1-2 cm, jednak zadaj sobie pytanie, czy rozmiar Twojego członka jest problemem? A może brakuje Ci techniki lub seks stał się zbyt monotonny i czas na wprowadzenie zmian? Porozmawiaj ze swoją kobietą i spróbujcie czegoś nowego.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here