Ford leasing

Ford, czyli jeden z największych producentów samochodów na świecie od lat cieszy się niesłabnącą popularnością na całym świecie. Wśród jego zalet warto wymienić nie tylko nowoczesne rozwiązania i atrakcyjną stylistykę, ale przede wszystkim atrakcyjne ceny, dzięki czemu wiele osób mogło spełnić swoje marzenia o nowym i bezpiecznym samochodzie.

Ford – marka z długą tradycją

Amerykańska marka Ford jest jednym z największych i najdłużej produkujących samochody producentów na świecie. Dziś, znaczek Forda jest rozpoznawany na każdym kontynencie i niemal w każdym kraju, a wielu posiadaczy samochodów marki jest zadowolonych z oferowanych możliwości. Obecnie samochody te produkowane są również w Niemczech, skąd trafia większość egzemplarzy na kontynencie europejskim. Klienci cenią sobie możliwość nabycia wygodnych, rodzinnych pojazdów w atrakcyjnych cenach, na uwagę zasługuje także bezpieczeństwo i wykorzystywanie przez producenta nowoczesnych technologii. Ponadto Ford jest jednym z najbardziej zaawansowanych producentów samochodów w kwestiach związanych z downlsizingiem i ekologią – dla klientów Forda nie są zaskoczeniem jednostki napędowe o pojemości 800 cm3 rozwijające nawet sporo ponad 100 koni mechanicznych. Ma to przełożenie na ekonomiczność produktów w gamie – nawet spore Focusy czy Mondeo zaskakują bardzo niskim spalaniem i świetną dynamiką.

Weź Forda w leasing

Do niedawna osoby prywatne marzące o nowym samochodzie zmuszone były do wyboru pomiędzy kupnem za gotówkę a kredytem na pełną wartość pojazdu. Kilkuletni okres spłacania relatywnie wysokich rat kończył się poszukiwaniem kupca na używany samochód – tak, aby odzyskać jak najwięcej środków i móc kupić nowe auto (niewiele osób użytkuje auto dłużej niż 3 do 5 lat). Na szczęście dzisiaj to już przeszłość – Ford leasing dostępny jest dla każdego. Wcale nie musisz prowadzić działalności gospodarczej, by móc skorzystać z tej metody finansowania. Jakie korzyści oferuje Ci leasing?

Przede wszystkim zdecydowanie niższe raty – zamiast spłacać całą wartość nowego samochodu, bierzesz na siebie jedynie jej część, a resztę albo spłacasz przy odkupie pojazdu, albo rezygnujesz z samochodu, dzięki czemu odpada Ci konieczność poszukiwania nabywcy, a samochód możesz łatwo wymienić na nowy. Nabycie nowego Forda – oszczędnego, bezpiecznego i dynamicznego, jeszcze nigdy nie było tak łatwe! Dlaczego jeszcze dzisiaj nie sprawdzisz wysokości raty za Twój wymarzony model i nie wyjedziesz w przyszłym tygodniu nowym autem z salonu? Satysfakcja gwarantowana!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here