Kiedy przyda się firma transportowa z HDS

Transport przedmiotów wyjątkowo ciężkich, ponadgabarytowych, dłużeniowych oraz nietypowych możliwy jest z zastosowaniem specjalistycznego sprzętu, dedykowanego do załadunku, przenoszenia, rozładunku i przewozu. To wszystko możliwe jest przy udziale jednego, doświadczonego operatora. Kiedy skorzystać z usług firmy transportowej, posiadającej pojazdy z HDS?

Transport z HDS – jak to działa?

Pojazd dostawczy lub ciężarowy może być wyposażony w hydrauliczny dźwig samochodowy, który działa w oparciu o pompę hydrauliczną, zasilaną silnikiem pojazdu. Usługi transportu z HDS oferuje firma transportowa Transpol z Gdańska. Urządzenie umieszczone jest na platformie, najczęściej pomiędzy kabiną kierowcy i pasażera, a częścią ładowną. Dźwig hydrauliczny posiada mechanizm żurawia, pozwalający uzyskać ogromny zasięg manewru podczas załadunku i rozładunku towarów ciężkich oraz wielkogabarytowych. Dzięki zastosowaniu pojazdu z HDS o zasięgu do 26 metrów ramienia żurawia z łatwością i przy użyciu niewielkiego nakładu pracowniczego można transportować i dokonywać załadunku wyjątkowo ciężkich produktów.

Transport z HDS

Samochód z dźwigiem do transportu ciężkich, dużych ładunków

Samochody transportowe na terenie Trójmiasta

Na terenie Gdańska, Gdyni i Sopotu oraz w okolicy Trójmiasta działamy od ponad trzydziestu lat, nieustannie rozbudowując swoją flotę pojazdów i szkoląc pracowników. Firma transportowa z doświadczeniem w transporcie z HDS posiada wszelkie, niezbędne uprawnienia, certyfikaty oraz ubezpieczenie każdego transportu. Do każdego zadania delegowani są doświadczeni pracownicy, znający obsługę urządzeń oraz przygotowani na wiele ewentualności. Szczególny nacisk kładziemy na bezpieczeństwo pracowników, przestrzegając wymogów BHP oraz klientów i osób postronnych, pojawiających się w pobliżu miejsca załadunku, rozładunku lub przeniesienia ciężkich, wielkogabarytowych ładunków. Firma transportowa, posiadająca samochody z HDS oferuje najwyższej jakości usługi terminowo i rzetelnie, oferta skierowana jest do klientów z Gdańska, Gdyni, Sopotu, Rumii, Wejherowa, Władysławowa i okolic.

hds

Usługi transportu z HDS na terenie Trójmiasta

Transport ciężkich i ponadgabarytowych przedmiotów – kiedy jest potrzebny?

Firma transportowa, oferująca usługi przewozu z dźwigiem HDS wynajmowana jest przy okazji wielu przedsięwzięć, podczas których potrzebne jest przewiezienie oraz przeniesienie w konkretne miejsce ładunku o znacznym ciężarze oraz dużych gabarytach również takich, które wykraczają poza rozmiar platformy ciężarówek. Transport z HDS dotyczy przede wszystkim elementów konstrukcyjnych budynków, mostów, instalacji, kontenerów, maszyn lub ich części, a także elementów składowych wysokich konstrukcji dekoracyjnych, takich jak monumenty, choinki miejskie w okresie bożonarodzeniowym. Firma, transportująca przy pomocy dźwigu jest niezbędna podczas prowadzenia remontów i budów dróg, mostów, tuneli, budowy instalacji wodnej na potrzeby dużych terenów, instalacji gazowej, a także przy realizacji budowy budynków mieszkalnych, hal, biurowców. Często sprawdza się podczas transportu kontenerów morskich oraz niewielkich domków modułowych.

maszyna

Transport samochodów ciężarowych i maszyn budowlanych, rolniczych, wielkogabarytowych i wydłużonych

Firma transportowa z HDS – tu liczy się profesjonalizm w każdym detalu

Profesjonalizm oraz doświadczenie podczas transportu ponadgabarytowych, ciężkich ładunków liczą się szczególnie. Niezwykle istotna jest dbałość o szczegóły realizacji zadania, związane z przygotowaniem ładunku do transportu, zabezpieczeniem go oraz umiejętnym rozładowaniem. W tym zadaniu liczy się precyzja, opanowanie oraz zdolność do oceny czynników, które mogą wpłynąć na przebieg operacji. Firma transportowa, zatrudniająca operatorów HDS i kierowców z doświadczeniem może udzielić Ci gwarancji skutecznej, efektywnej operacji transportu i przeładunku, z uwzględnieniem precyzji wykonania zadań. Jako właściciel firmy transportowej z Gdańska zapraszam do skorzystania z naszych usług. Oferujemy nowoczesny sprzęt i doświadczoną, stałą ekipę pracowników, którzy wykazują ogromne zaangażowanie w każde powierzone im zadanie. Dzięki usługom firmy transportowej z doświadczeniem zadanie zostanie wykonane szybko, bezproblemowo i bezpiecznie, co znacznie wpłynie na tempo prac, prowadzonych w ramach Twojej inwestycji. Wybieraj rozsądnie. Ciężkie ładunki wymagają odpowiedniego transportu i przeniesienia na właściwe miejsce, gdy liczy się czas i precyzja.

Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe „TRANSPOL” Jolanta Waszkiewicz
ul. Litewska 4 C,
80-719 Gdańsk
woj. Pomorskie

Telefon: 600-931-087

Kontakt

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here