Konsola dla Ciebie

Rozrywka to jedna z tych dziedzin ludzkiego życia, która nie znosi pustki i cały czas szuka co raz to nowszych pól do zajęcia. W momencie jak na świecie tylko się pojawiły komputery, błyskawicznie dostrzeżono w nich olbrzymi potencjał rozrywkowy. Dzięki temu komputery oprócz tego, że służą do pracy, stały się maszynami, na których można grać. Granie może trwać praktycznie w nieskończoność, gdyż ilość gier, które powstają wciąż i wciąż, jest olbrzymia. Swoistym szczytem rozwoju tej gałęzi urządzeń, które służą właściwie tylko i wyłącznie zabawie oraz wypełnieniu wolnego czasu, są różnego rodzaju konsole do gier. Są to po po prostu minikomputery umożliwiające zabawę na wysokim poziomie, z efektami zbliżonym do naturalnych, spotykanych w świecie wrażeń. Konsole podbiły serca zwłaszcza najmłodszych graczy i święcą tryumfy na rynku rozrywkowym. Każda promocja nowej propozycji wywołuje ogólnoświatowe zainteresowanie oraz wywołuje swoisty „wyścig zbrojeń”, dzięki któremu w nasze ręce trafiają coraz doskonalsze urządzenia do grania.

  1. Wybieramy konsolę rodem z naszych marzeń
  2. PlayStation5 nadchodzi!
  3. Xbox Series X prosto od Microsoftu
  4. Nintendo Switch dla pasjonatów

Wybieramy konsolę rodem z naszych marzeń

W związku z ilością gier, w które można potencjalnie zagrać, wybór konkretnej konsoli może stać się nieco problematyczny. Pamiętajmy bowiem, że niektóre urządzenia produkowane przez wielkie firmy, podpisują specjalne umowy na wyłączność na dany tytuł lub tytuły. Tym samym umacniają swą pozycję na rynku i utrzymują przy sobie oddanych fanów oraz fanki danego tytułu, a także wciąż pozyskują nowych konsumentów. Decyzja o wyborze konsoli powinna być podjęta na zimno, po dokładnym przeanalizowaniu wszystkich za i przeciw. Na pytanie: na jaką konsolę są najciekawsze gry, trudno udzielić jednoznacznej odpowiedzi. Gra to przede wszystkim produkt, który musi przypaść do gustu osobie grającej, a więc to ona zadecyduje, co w jej mniemaniu, jest dla niej najciekawsze. Oczywiście są tytuły gier cieszące się większą albo mniejszą popularnością, są też takie które odnoszą wielki światowy sukces i zgarniają tym samym największą pulę graczy. Najważniejszą sprawą jest to, żebyśmy wybrali taką konsolę, na której dobrze będzie się nam grało w nasz ukochany tytuł.

PlayStation5 nadchodzi!

Konsola PlayStation5, której promocja zbliża się wielkimi krokami, ma poważny argument za tym, by to właśnie ją wybrać. Firma Sony stojąca za tym urządzeniem postanowiła postawić na wyłączność na dużą część tytułów gier, co na pewno będzie miało przełożenie na ilość osób, które zdecydują się nabyć jej produkt. W poszukiwaniu gier, które już wkrótce trafią do sprzedaży, warto zajrzeć do dużego sklepu internetowego, który oferuje przedsprzedaż różnych tytułów. RTV Euro AGD oferuje obecnie dwadzieścia dwie gry przeznaczone na PS5. Znajdziemy je pod adresem: https://www.euro.com.pl/gry-playstation-5.bhtml. Do najciekawszych tytułów należy tutaj zaliczyć takie gry, jak: „Spider-Man: Miles Morales”, „God of War: Ragnarok” a także „Final Fantasy XVI”. Na PS5 będzie można także zagrać w kolejną część sagi „Godfall”, czy też „Call of Duty: Black Ops Cold War”. Znajdą się tu także nieco lżejsze propozycje dla młodszych użytkowników oraz użytkowniczek tej konsoli, jak: Sackboy: A Big Adventure” czy „Just Dance 2021”.

Xbox Series X prosto od Microsoftu

Głównym rywalem PS5 jest Xbox Series X, którego wytwórcą jest inny gigant na rynku elektronicznym, czyli Microsoft. Gry na tę konsolę także znajdziemy w internetowym sklepie RTV Euro AGD. Z tytułami dostępnymi w sprzedaży oraz w przedsprzedaży możemy się zapoznać bezpośrednio pod adresem: https://www.euro.com.pl/gry-xbox-one.bhtml. Jeśli więc zdecydujemy się na nabycie konsoli Xbox, znajdziemy się w uniwersum takich rozgrywek jak: „Halo Infinite”, „Fable”, czy też „Forza Motorsport”. Trudno tutaj też pominąć takie gry, jak „FIFA 2021” albo „Cyberpunk 2077”, której to premierę przewidziano na listopad 2020 roku. Xbox jest propozycją tańszą od PS5 i to może przyciągnąć część graczy właśnie do niego. Posiada także opcję GamePass, dzięki której po opłaceniu miesięcznego abonamentu w wysokości około czterdziestu złotych, zyskujemy dostęp do kilkuset tytułów gier online. Niestety są to gry dość dobrze znane większości graczy. Xbox nie jest konsolą, która stawia na wyłączność do tytułów gier – mają ich w swoim portfolio o wiele mniej niż PS5.

Nintendo Switch dla pasjonatów

Konsola Nintendo Switch nie konkuruje właściwie z pozostałymi dwoma urządzeniami. Gry produkowane na nią są dość drogie, a także sama cena urządzenia nie jest najniższa. To co mają nam do zaproponowania znajdziemy tu: https://www.euro.com.pl/gry-nintendo-switch.bhtml. Jej wielką zaletą jest to, że jest urządzeniem w pełni przenośnym i dzięki temu można na niej grać praktycznie wszędzie. Można na nią nabyć także wiele remasterów znanych gier takich jak: „Skyrim” czy też „Switcher”. Niestety grafika gier nie jest jej najmocniejszą stroną, ale ma w sobie swoisty czar minionych czasów i w pewien sposób może ożywczo wpłynąć na te osoby, które szukają czegoś mniej krzykliwego oraz bardziej kameralnego. Ostateczny wybór konsoli należy do nas – trzeba go dokonać.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here