Bliskość gór, piękna linia brzegowa i możliwość cieszenia się wypoczynkiem nad wodą? Takie zestawienie atrakcji jest możliwe – przynajmniej w Gródku nad Dunajcem. Ta miejscowość ma się czym pochwalić, a wczasy na jej terenie stają się coraz bardziej popularnym rozwiązaniem. Tu, nad wodami Jeziora Rożnowskiego, nudzić się nie można. W pobliżu czekają przecież ciekawe miejscowości pełne zabytków, kusi też bliskość Nowego Sącza. Wspaniałe atrakcje czekają też w samym Gródku. Kto zdecyduje się spędzić wczasy nad Jeziorem Rożnowskim, ten będzie mógł odpocząć w pięknej scenerii, a jednocześnie lepiej poznać tutejsze zabytki. Jakie obiekty warto uwzględnić w programie wycieczki po tym terenie?

Gródek nad Dunajcem to ciekawa miejscowość, na terenie które każdy z nas znajdzie dla siebie coś ciekawego. Miłośnicy aktywnego wypoczynku mogą tu skupić się na uprawianiu sportów wodnych, mogą też urządzać piesze wycieczki po okolicy. Kościół pw. Matki Boskiej Różańcowej, zabytki pobliskiego Rożnowa oraz zamek, który można zobaczyć w miejscowości Tropie – oto atrakcje, dzięki którym wypoczynek w tej części Polski każdemu z nas dostarczy niezapomnianych wrażeń.

Gródek nad Dunajcem staje się coraz ważniejszym ośrodkiem turystycznym, zatem noclegi na jego terenie można już znaleźć bez większych problemów. Atrakcyjna okolica i coraz lepsza baza noclegowa to czynniki, dzięki którym to miejsce staje się coraz ważniejszym punktem na turystycznym planie okolic Nowego Sącza.

http://czarodziejskieliny.pl/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here