Serwis epaka.pl - wygodna i nowoczesna platforma wysyłkowa

Serwis epaka.pl to platforma, która oferuje wysyłkę paczek krajowych i zagranicznych. Możliwe jest nadanie przesyłek zarówno w jednym z punktów stacjonarnych, jak i drogą internetową. Strona umożliwia również łatwą i szybką wycenę przesyłki. Serwis epaka.pl współpracuje z wieloma znanymi firmami kurierskimi, oferując najwyższą jakość usługi w najniższej na rynku cenie.

Jak działa platforma Epaka.pl? 

Epaka.pl jest platformą logistyczną, za pośrednictwem której można zamówić usługi różnych firm kurierskich. Serwis ten zdecydowanie ułatwia proces zamówienia kuriera i nadania przesyłki – zarówno klientom indywidualnym, jak i biznesowym. Serwis umożliwia przesyłanie paczek krajowych i zagranicznych. Możliwe jest również nadawanie przesyłek o niestandardowym kształcie. Zacznijmy jednak od początku. Jak działa platforma epaka.pl w praktyce? Przyjrzymy się temu dokładnie poniżej.

Sprawna wycena przesyłki

Zacznijmy od wyceny przesyłki. To wyjątkowo wygodna funkcjonalność, którą oferuje serwis. Dokładna wycena paczki jest często dla klienta niezwykle uciążliwa. Należy znaleźć cennik poszczególnych przewoźników, a jeśli chcemy nadać przesyłkę o wymiarach niestandardowych – dodatkowo skontaktować się z nimi bezpośrednio. Po ustaleniu szacowanych kosztów trzeba jeszcze porównać je z wszystkimi innymi ofertami i dopiero wtedy można podjąć decyzję. 

Platforma Epaka.pl skraca cały proces i sprawia, że staje się on bajecznie prosty. Wystarczy odwiedzić stronę główną serwisu i wypełnić pola informacjami dotyczącymi przesyłki – wagą, wymiarami i docelowym krajem dostarczenia. W tym miejscu można również zaznaczyć informację o tym, że przesyłka ma niestandardowe kształty. W odpowiedzi dostaniemy informację o kosztach dostarczenia przesyłki proponowanych przez różne firmy kurierskie. Dzięki temu możemy łatwo i wygodnie porównać propozycje i wybrać spośród dostępnych usług.

Zamów kuriera do drzwi przez internet

Platforma epaka.pl umożliwia zamówienie usługi door-to-door bezpośrednio przez internet. Kurier odbierze przesyłkę spod wskazanego adresu, a paczka szybko dotrze do adresata. To wyjątkowo wygodna opcja.

Szybkie nadawanie przesyłek w punkcie stacjonarnym

Jeśli preferujesz odwiedzić punkt stacjonarny i tam własnoręcznie nadać przesyłkę możesz wybrać się do jednego ze 200 dostępnych placówek. Na miejscu czeka na Ciebie profesjonalna obsługa, która odpowie na wszelkie pytania, a także wszystkie narzędzia i materiały potrzebne do zapakowania przesyłki.

Najwyższa jakość usług w najniższej cenie

Platforma epaka.pl współpracuje z największymi firmami kurierskimi w Polsce. Należą do nich UPS, DPD, Geis, FedEx, Paczkomaty InPost czy DHL. Dzięki temu możesz wybierać spośród oferowanych usług oraz wybrać najkorzystniejszą ofertę cenową. Skorzystanie z platformy epaka.pl to nie tylko oszczędność czasu, ale również pieniędzy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here