Xenical

Odchudzanie wspierane przez dobre, wysokiej jakości suplementy diety, takie jak Xenical, potrafi przynieść nadspodziewane efekty. Sprawdź, dlaczego warto sięgnąć po tabletki na odchudzanie Xenical. Co mają w swoim składzie i jak oddziałują na organizm człowieka?

Tabletki odchudzające Xenical

Preparat Xenical to lek, a nie suplement diety. Dlatego można go kupić jedynie w aptece, na receptę wydaną przez lekarza. Producent zapewnia, że dzięki niemu szybciej zaczniemy tracić zbędne kilogramy i spalać znienawidzony tłuszcz. Tabletki Xenical występują w postaci kapsułek i mają działać na redukcję masy ciała człowieka. Tabletki zapobiegają wchłanianiu 30 proc. tłuszczu, który spożywamy każdego dnia wraz z ulubionymi, ale niekoniecznie zdrowymi potrawami.

Xenical – jak działa i jakie daje efekty?

Jest to lek, którego zadaniem jest walka z nadwagą. Składnikiem czynnym Xenicalu jest Orlistat, czyli substancja, która odpowiada za zmniejszenie wchłaniania tłuszczów wraz pożywieniem aż o 30%! Tłuszcz nie zostaje zmagazynowany w organizmie, a wydalany jest w momencie wypróżniania. Rezultaty tabletek na odchudzanie zawierających składnik Orlistat zaobserwowano u 70% badanych po 3 miesiącach stosowania wyrobu. Produkt ten jest w pełni zatwierdzony i dostępny wyłącznie na receptę. Xenical nie tylko pomaga zrzucić zbędne kilogramy, ale również zapobiega tworzeniu się efektu jojo po zakończonej kuracji odchudzającej.

Skład Xenicalu

Substancją czynną wchodzącą w skład Xenicalu jest Orlistat, będący lekiem dostępnym wyłącznie na receptę. Sam Xenical również należy do grona leków, a nie suplementów diety. Orlistat to substancja odpowiadająca za zmniejszenie wchłanianie tłuszczów wraz z pożywieniem. Tłuszcz nie magazynuje się w organizmie, a wydalany jest w momencie opróżnienia.

suplement na odchudzanie Xenical - czy skuteczny

Dla kogo przeznaczony jest Xenical?

Aby lekarz przepisał lek na receptę Xenical jako środek wspomagający odchudzanie, pacjent musi mieć co najmniej 30 kg nadwagi. Zaleca się przyjmowanie 3 kapsułek leku dziennie.

Xenical – dawkowanie

Doustnie, w czasie lub w ciągu 1 godziny po spożyciu każdego głównego posiłku i popijając wodą. Jeśli chory nie spożywa posiłku lub gdy posiłek nie zawiera tłuszczu, dawkę należy pominąć. Dawkę i częstotliwość przyjmowania leku ustala lekarz. Dzienne dostarczanie tłuszczów powinno być równomiernie rozłożone na 3 posiłki w ciągu dnia.

Możliwe negatywne efekty uboczne

Stosując tabletki odchudzające Xenical można oczekiwać utraty zbędnych kilogramów szybciej, niż by miało to miejsce przy zastosowaniu wyłącznie diety. Jednak po jego odstawieniu, niektóre kobiety skarżyły się na efekt jo-jo. Przy zażywaniu Xenicalu może dojść do rozstroju żołądka i obniżenia samopoczucia. To jedne z negatywnych skutków ubocznych odchudzania z wykorzystaniem Xenicalu. Inne to bóle brzucha, plamienie tłuszczowe, częste oddawanie stolca czy biegunki.

Jaka jest cena Xenicalu?

Tutaj należy przyznać, że Xenical nie należy do najtańszych leków na odchudzanie, jednak jego skuteczność w pełni rekompensuje poniesione koszty. Ceny środków na odchudzanie dostępnych na receptę zaczynają się od 270 zł. Lek można dostać również przez Internet korzystając z internetowej konsultacji lekarskiej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here