Na co możesz liczyć, wynajmując samochód?
Zdjęcie: stock.adobe.com, autor: DragonImages

Wyruszasz w podróż służbową? A może musisz dotrzeć na lotnisko w zupełnie innym mieście, do którego dojazd pociągiem czy autobusem jest kłopotliwy? Poszukując rozwiązań, z pewnością pojawiła się propozycja krótkoterminowego wypożyczenia samochodu. Sprawdźmy, jakie warunki przedstawiają renomowane firmy, na jakie opcje dodatkowe można liczyć i jaki jest minimalny czas trwania takiej usługi.

Procedura wynajęcia samochodu

Duże, renomowane przedsiębiorstwa dysponują przynajmniej kilkunastoma punktami obsługi klienta w Polsce i za granicą oraz zintegrowanymi systemami informatycznymi, dającymi całkowitą swobodę w zamawianiu potrzebnych pojazdów. Osoby korzystające z przeglądarki internetowej lub aplikacji mobilnej przed ostatecznym zamówieniem mogą zapoznać się z warunkami cenowymi, obwarowaniami oraz wachlarzem opcji dodatkowych.

Wypożyczalnia aut w Gdańsku to propozycja dla wszystkich osób, które cenią sobie wysoką jakość usług w relatywnie niskiej cenie. Szczegóły konkurencyjnej oferty przedstawione zostaną Ci w punkcie obsługi klienta, podczas kontaktu z infolinią lub w trakcie wypełniania zlecenia w internecie. Procedurę najlepiej rozpocząć od określenia czasu, na jaki potrzebujesz samochód. Krótkoterminowy wynajem może trwać od kilku godzin do 30 dni, zaś długoterminowy nawet ponad rok. Poszczególne oferty obwarowane są koniecznością udokumentowania czasu posiadania uprawnień do prowadzenia pojazdów oraz określonego wieku.

O jakie usługi uzupełnić możesz standardowy wynajem samochodu?

Kompleksowa usługa nawet ta najkorzystniejsza w standardzie nie zawsze w pełni zabezpiecza Twoje interesy. Warto wybrać firmę, która do dyspozycji klientów pozostawia liczne warianty dodatkowe a podstawową ofertę przedstawia w sposób jasny i klarowny. Ciekawą propozycję oferuje firma Rentis, która już na etapie wypełnienia podstawowych informacji pokazuje dobową cenę brutto odnoszącą się do konkretnego modelu oraz wartość depozytu.

W ramach zamówienia można wybrać liczne dodatki takie jak ubezpieczenie, obecność drugiego kierowcy, foteliki o różnych parametrach, czyszczenie pojazdu, wypożyczenie go z pełnym bakiem czy wyposażenie w łańcuchy śniegowe. Podczas dłuższej podróży może Ci się przydać także router Wi-Fi, nawigacja czy bagażnik na dachu. Dla osób, które zapomniały swojego telefonu komórkowego istnieje możliwość wypożyczenia modelu od firmy wraz z samochodem. Co więcej, część przedsiębiorstw proponuje również usługę tzn. wniesienia wkładu własnego odpowiedzialności w razie kolizji lub uszkodzenia pojazdu oraz obniżenia udziału własnego.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here