Każdy z nas wie, że prawdziwa przyjaciółka to skarb. To taka siostra z wyboru, która cieszy się z Tobą w chwilach radości i pocieszy, gdy Ci źle. Twoja BFF poszłaby za Tobą nawet do piekła. Przecież zawsze broni Cię przed zawistnymi spojrzeniami wrednych koleżanek i złymi decyzjami miłosnymi. Pomyśl – ile razy w życiu ta cudowna kobieta ocaliła Cię przed popełnieniem jakiejś totalnej głupoty? Zapewne więcej razy tę głupotę zrobiła razem z Tobą, ale właśnie za to ją kochasz! Pokaż jej, jak bardzo jest dla Ciebie ważna – znajdź najfajniejszy i najbardziej oryginalny prezent dla przyjaciółki.

Twoja przyjaciółka to piękna kobieta. Nie raz pewnie zauważyłaś, jak mężczyźni się za nią oglądają, gdy idzie ulicą. I nie ma w tym nic dziwnego, bo z taką śliczną buzią mogłaby podbijać rozkładówki magazynów! Czemu by jej tego nie ułatwić? Okładka “Playgirl” pokaże Twojej kumpeli, jak jej wizerunek idealnie prezentuje się na okładkach gazet. To świetny i oryginalny prezent dla przyjaciółki, która ceni sobie poczucie humoru i promieniuje wdziękiem każdego dnia.

plakat

Wieczory stają się coraz chłodniejsze, a zima zbliża się wielkimi krokami. Coraz częściej z przyjaciółką decydujecie się na film i plotki w ciepłym domu, odkładając podbój miasta na kiedy indziej. Bo kto by wychodził na zewnątrz, gdy za oknem wieje lodowaty wiatr i pada deszcz? Siedzenie w domu jest jak najbardziej usprawiedliwione, szczególnie jeśli przyjaciółka zostanie pod kocem z haftem “Pod kocykiem”. Niech wszyscy wiedzą, że dzisiaj jest tylko pod mięciutkim, ciepłym kocykiem i nigdzie indziej. To oryginalny prezent dla przyjaciółki, która jest zmarzluchem lub po prostu uwielbia spędzać wieczory w domowym zaciszu.

koc

Świetnym prezentem dla Twojej kumpeli będzie coś, co da jej wsparcie, gdy Ciebie akurat zabraknie w pobliżu. Nigdy nie wiadomo, który dzień okaże się tym pechowym, gdy wszystko denerwuje i idzie nie tak. Dlatego warto, aby Twoja przyjaciółka miała zawsze w pogotowiu kieliszek do wina “Trudny dzień”. Może to być  jej prywatny, malutki przyjaciel, który ukoi nerwy i pocieszy po trudnym dniu. To pomysłowy i oryginalny prezent dla przyjaciółki, dzięki któremu czasem możesz wziąć sobie wolne od przyjacielskich obowiązków. W rozterkach dnia codziennego będzie zastępstwo.

kieliszek

Kolejna propozycja prezentowa jest zarezerwowana dla przyjaciółki-gosposi. Jeśli wpadasz do niej w odwiedziny i zawsze częstuje Cię jakąś pysznością – to będzie strzał w dziesiątkę. Patera “Nie tuczy” sprawi, że rzeczy przygotowane przez Twoją koleżankę będą jeszcze bardziej apetyczne. I, oczywiście, nie tuczące. Przecież to niemożliwe, żeby ciasto podane na takiej paterze poszło w brzuch i biodra. W ostateczności pójdzie… No, same wiecie w co.

tort

Czasem zastanawiasz się, jak to możliwe, że Twoja przyjaciółka jest tak perfekcyjna we wszystkim, czego się dotknie. Niby jej doba też ma 24 godziny, ale ta kobieta wydaje się zaginać czasoprzestrzeń. W uznaniu i podziwie dla jej umiejętności ogarniania wszechrzeczy podaruj jej kalendarz “Queen of everything”. To oryginalny prezent dla przyjaciółki, która jest istną królową życia, więc jeśli masz taką u swego boku – to Twój idealny wybór!

terminarz

To już koniec naszej listy TOP 5 propozycji na oryginalny prezent dla przyjaciółki. Jeśli któraś z nich perfekcyjnie pasuje do Twojej kumpeli, cieszymy się, że mogliśmy Ci pomóc w wyborze. Nie jesteś przekonany, że cokolwiek z tego jej się spodoba? Zajrzyj do kategorii prezent dla przyjaciółki i znajdź dla niej upominek idealny!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here