Zbliżające się wakacje to nie tylko czas cudownego odpoczynku, relaksu, zapomnienia o codziennych obowiązkach. To też czas, kiedy nasze wydatki są nieco większe niż na co dzień. Każdy z nas chce choć na chwilę uciec od wielkomiejskiego gwaru, obowiązków, kiepskiej pogody (choć ta ostatnio nas rozpieszcza). Co jednak zrobić, jeśli na naszym koncie nie ma wystarczającej ilości środków, które na taki spokojny wyjazd by nam pozwoliły. Na szczęście jest kilka rozwiązań.

Po pierwsze, przeglądaj oferty

Wakacje wcale nie muszą być takie drogie. Wystarczy nie realizować od ręki pierwszego pomysłu, który nam przyjdzie do głowy. Biura podróży mają bowiem tak szeroką ofertę, że wcale nie trzeba na zagraniczne nawet wakacje wydać 5000 zł od osoby. Przede wszystkim, są takie destynacje, które są dużo tańsze, a wcale nie mniej atrakcyjne. Choćby Egipt, Turcja czy Tunezja. Po drugie, oferty first i last minute to doskonałe rozwiązanie dla osób, które chciałyby choć trochę „zaoszczędzić” na urlopie. Po trzecie w końcu, zawsze możemy postawić na samodzielność. Indywidualny wynajem pokoju w hotelu i rezerwacja biletów lotniczych to nie są kompetencje przekraczające zdolności statystycznego Polaka. Samodzielna organizacja takiego wyjazdu rzeczywiście może przynieść nam określone i wymierne oszczędności w wakacyjnym budżecie.

Po drugie – pożyczka

Jeśli mimo wszystko ewidentne braki na koncie nie pozwalają Wam swobodnie myśleć o wakacyjnym wyjeździe, warto skorzystać z pożyczki. Szczególnie, że mówimy tutaj o małym i krótkotrwałym raczej zadłużeniu. Chwilówki online mogą się więc tutaj doskonale sprawdzić. Typowe pożyczki pozabankowe są bowiem udzielane od kwoty 100 do 5000 zł (w przypadku pierwszej pożyczki), na okres od jednego do kilku miesięcy. Spłata takiego zadłużenia nie powinna więc stanowić większego problemu. Co ważniejsze, spora część firm udzielających takich pożyczek oferuje 0% dla pierwszego zadłużenia. Dodatkowo, cała procedura przyznania tego typu finansowania jest niezwykle prosta i czytelna. Na stronie firmy wypełniany odpowiedni formularz. Nie musimy dostarczać żadnych zaświadczeń z pracy, a weryfikacja naszej zdolności odbywa się przede wszystkim na podstawie ujawnionych przez nas danych. Cała procedura często trwa ok. 15 minut i po tym czasie na naszym koncie znajdują się środki finansowe, które z powodzeniem możemy spożytkować na wakacyjny wyjazd lub inne letnie aktywności. Warto jednak pamiętać, że pożyczka powinna być przez nas wzięta na kwotę, co do której mamy absolutną pewność, że będziemy ja w stanie spłacić. Dzięki takiemu podejściu, na wakacjach i po nich będziemy mogli się cieszyć spokojem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here